A takaró sosem lesz puha?

Figyelt kérdés

Vettem baba ágyneműt, de a takarója olyan merev, mintha vékonyabb szivacsból lenne. Gépben mosható, kipróbáltam, hátha egy mosás segít rajta, de nem lett sokkal jobb a helyzet. Tudtok valami praktikát, mivel lehetne kellemesebbé (és persze használhatóvá) tenni az amúgy elég drága árkategóriás (tehát ELVILEG jó minőségű) takarónkat?

Köszönöm!

36 h km



2016. aug. 23. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

:D

Bocs, csak röhögök.

A babaágynemű egyébként is felesleges és egyes elemei veszélyes, nem ajánlott, te még drágán is vetted és szar is.

2016. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Azért merev, hogy a baba ne tudjon beletekeredni. Több öblítő és szaritogep segíthet esetleg. Amúgy valóban felesleges egy jó darabig, mert a babáknak kényelmesebb egy hálózsák - ahogy a szülőknek is, mert akkor nem kell gyakran kelniuk meg amiatt is, hogy újra betakarjak a kicsit
2016. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is volt babatakaró (kaptuk, nem vettem) és merev volt, pedig nem volt új. Én sem használtam, mert így nem volt értelme, hogy rárakom a gyerekre és olyan, mint egy kartonlap.

Plüss kisplédet vettem, azt használta, az nagyon jó volt. Puha, meleg. Már kinőtte, de szereti ölelgetni.

2016. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk bukás miatt sajnos nem volt jó a hálózsák, én rétegesen öltöztettem (januári) és babapléddel takartam. Amit vettél, az tényleg nem jó semmire... Párnát meg nem is szabad használni, ha jól sejtem, lapos párna is van a "kartonlap" takaróhoz, úgy szokták árulni. Hát azt se tett be a babához, eleinte texilpelus kell a fejük alá, ha már sokat mozognak, az sem.
2016. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első baba, nem sok a tapasztalatom, van hálózsák és plédek is, ez meg jó lesz alátenni napközben ha leteszem a nagy ágyra, ne bukja le, vagy valamire... :D Majd meglátom :D
2016. aug. 23. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel vettem 2-3 hálózsákot is, de nem használtam egyelőre, nem szeretem, nem tetszik. Nekünk is ilyen a paplan. Én amúgy puha pléddel takarom, csak ha hűvös van, akkor ráhúzom ezt is, egy kis meleget tart. De önmagában tényleg használhatatlan.
2016. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

3 eves koraig parnat, takarot nem szabad, eletveszelyes.

Arra jo lesz, hogy lerakd a foldre ;)

2016. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi babatakarónk puha és habkönnyű.ahogy kivettem, egy vékony réteg vatelinnel van töltve.gondolom hogy ne legyen súly a babán
2016. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem mire gondolsz, nekünk is van ilyen takarónk, ráadásul kettő is. Mi konkrétan évekig nem használtuk őket, szerintem pici babáknak sokkal jobb a puha plüss/polár/pamut (nyilván évszaknak megfelelően) kis babapléd.


A merevebb takarók nálunk már előkerültek azóta, szárítógép, alacsony fokozatos vasalás segít valamennyit a dolgon.

2016. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!