Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti minden nap le-/felszerelite...

Ti minden nap le-/felszerelitek a kiságyforgót? Nem féltek, hogy kilazul és ráesik a gyerekre? (A kérdés főleg azokhoz szól, akik ismerik a fisher price forgókat! )

Figyelt kérdés

Először ilyenünk volt, de elromlott. Éjszakára mindig leszedtem, szorosan tartott. Aki nem ismeri: egy műanyag karikát kell rátekerni a tartóra, mint egy csavarra az anyát. (Hülyén fogalmaztam, de remélem értitek.)

[link]


Most vettem egy ilyet:

[link]

De ezen meg egy műanyag szíj van, nekem első ránézésre nem tűnik valami biztosnak. Ráadásul nehéz is a kar végén a kivetítő. Nagyon nem szeretném, ha ráborulna a gyerekre. Esetleg kötözzem ki plusz madzaggal szerintetek?



2017. jún. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen macisunk volt. Soha nem szereltük le. Igaz, nem a gyári tartóval volt feltéve, hanem, mivel teli az ágy a fejrésznél, oda felcsavarozta a férjem.
2017. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vetítősünk van, 8 hónap alatt egyszer vettem le, amíg kicsit arrébb raktam. Jó párszor megrángatta a fiam, de egyszer se borult meg.
2017. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Nem is rossz ötlet a felcsavarozás! :)

2017. jún. 21. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha félsz attól, hogy ráesik, akkor mindig félsz tőle, felesleges felszerelni. vagy amikor pisilni-kakilni-fürdeni-ajánlott levelet átvenni netalántán főzni mész, mindig leszereled?

soha eszembe nem jutott, hogy ráesne. olyanunk volt, mint az első link, csak holdon alvó macival, felhőkkel, csillagokkal.

2017. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es! Végül is igazad van! De azért azt hozzáteszem, hogy írtam, az elsőtől én sem tartottam, az stabil volt. A másodiknak nehéz a feje=kivetítője, ami le tudná húzni az egész hóbelebancot.
2017. jún. 22. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtük le, csak amikor végleg eltettük.
2017. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, macisunk volt.
2017. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!