Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen bébiőrt (nem légzésfigy...

Milyen bébiőrt (nem légzésfigyelőt) ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Csak bébiőrt szeretnék venni, légzésfigyelőnk az van. Elég nagy a lakásunk, a babaszoba az emeleten lesz, így olyan kellene aminek nagy a hatótávolsága. Egyáltalán nem vagyok otthon bébiőr témában. Nem szeretnék nagyon drágát, de nagyon olcsót sem. Használtam venném meg.
2018. okt. 4. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Angelcare


( igen, külön nem lehet kapni, csak légzésfigyelővel, de használható csak bébiőr funkcióval is)

2018. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Használtan 15e volt

2018. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Tommy Tippee volt.

Nagyon szerettem, még a kertben is jelzett, ha felébredt a gyerek a szobájában.

Illetve a LED-ek éjjel jól jöttek, hogy fénnyel is jelezte ha nyöszörgés van, nem kelt fel így a férjem a sírásra, mert addigra már ott is voltam.

2018. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angel care, de kb minden markaban lehez kulon-kulon és egyben is kapnk
2018. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Motorola van, nagyon szerettem. Nagy a ház, jól jött, hogy van. Második babánál is ezt fogjuk használni.
2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!