Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki milyen pelenkázó komódot vett?

Ki milyen pelenkázó komódot vett?

Figyelt kérdés
Szivesen nézegetnék akár saját képeket is illetve ki hol vette? Melyiket találjátok praktikusnak amin oldaról kell pelenkázni vagy aminél szemből?

2018. nov. 9. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Szemből, oldalról oda se férsz rendesen. 😊 Mi kombi kiságyat vettünk, nagyon szeretjük.
2018. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Sose értettem, hogy lehet oldalról pelenkázni... Nekünk kombi ágyunk volt, ott szemben fekteted a babát magaddal.
2018. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ikeásat vettünk. Nem emlékszem a pontos típusra, de a lényeg az volt, hogy később átalakítható legyen sima szekrénnyé. (kicsi a hely, a kombi kiságyak meg nem tetszettek)
2018. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az ikreket most oldalról pelenkázom, nem vettünk külön pelenkázót, egy komód tetejére tettük a lapot. A nagyot szemből pelenkáztam, és bár soha nem gondoltam volna én sem, így oldalról sokkal egyszerűbb (nekem).
2018. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Külföldön lakom, itt kizárólag olyat kapni ahol oldalról lehet pelenkázni.
2018. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy sima komódot ami pont akkora, hogy ráfér az alátét. Szemből pelenkázzuk, direkt hagytunk ott helyet a komód mellett. 6 hónapos a gyerek és eddig bevált, még mindig ott pelenkázzuk.
2018. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ikeaban vettük, “hensvik” tipusú. Nagyon szerettük! Most két éves a lányunk, most szereltük le a pelenkázólapot, de csak mert kicsi a szoba és sokszor útban volt, mert elérte a gyerek magassága a pelenkázólapot, így a fejét párszor beverte. De utána sokáig hiányolta a pelenkázót😄
2018. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt vettük az ikeaban:


[link]


Jó pont volt hogy később fel lehet hajtani a pelenkázó részt és így kis szekrény lesz belőle, szemből lehet rajta pelenkazni. Jó nagy, szeretem, bár második gyereknél én nagyon erősen gondolkozom az egybe szerelt kiságy + pelenkázón.

2018. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Semmilyet.

Volt egy fenyő íróasztal sok fiókkal, amire vettünk egy merev pelenkázólapot.

Tökéletes volt, még majdnem 3 évesen is azon pelenkáztam a 100 centis gyereket.

2018. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 babyboom567 ***** válasza:
38%

Mi brendonban vettünk nagyon drága fenyő pelenkázókomódot, hogy "dejó lesz" milyen praktikus,hogy az oldalára odafér minden pelenkázókellék.

Na 3x funkcionált pelenkázóként,1x a doki szülés után mikor kijött, 2x a védőnő.Mert azt senki sem mondta,hogy pl állni sem fogok tudni szülés után,könnyebb volt nekem ágyon csinálni(egy pelenkázó lapon).Egy időben ágyneműtartóként használtuk a tetejét,most tv-állványként funkcionál.

2018. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!