Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nem allithatos babaaggyal mit...

Nem allithatos babaaggyal mit tudunk kezdeni?

Figyelt kérdés
A baba agy amit kaptunk ajandekba nem allithatos. En eleg alacsony kismama vagyok es nemtudom hogyan fogom kivenni/betenni a babat ugy hogy bele ne forduljak a babaagyba. Esetleg valakinek van ilyennel tapasztalata hogy hogyan lehetne magasabbra "szerelni" vagy valami? Eladni termeszetesen nem akarjuk es masikat vasarolni sem.
2018. dec. 28. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Idővel minden ágyat a legalsó pozícióba kell tenni, hogy nehogy kiforduljon a gyerek. Általában az első átfordulásnál középre, az első felállásnál lentre. Ez akár 6 hónaposan is megeshet.

Úgyhogy akár így is felfoghatod.


Egyébként meg pár lyuk és facsavar és máris kész az állíthatós ágy.

2018. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo igen tudom hogy ugyis ugy kellene a vegen, de amig pici addig jobb lenne ha kicsit magasabban lenne, remelem hogy a parom megtudja oldani majd koszonom a valaszod :)


Masodik ha vegig olvasod akkor ki tudod kovetkeztetni szerintem hogy mirol van szo :D jot nevettem 😅

2018. dec. 28. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Néhány facsavar

Fúró segítségévek

2018. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt is lehet állítani?:D xd
2018. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Mennyire vagy alacsony? Én 158 centi vagyok, három gyerekkel, sosem okozott ez gondot. 6 hónapos kor körül leengedtük minden esetben legalulra, onnantól sosem tudhatod, mikor ül/áll fel egyszer csak a baba. Nem szabad megvárni, hogy a szemed láttára megtörténjen, nem elég akkor leengedni, hiszen akkor is kipróbálhat egy új mozgásformát, amikor egyedül van a kiságyában. Nagy, masszív, ifjúsági ággyá alakítható rácsos ágyunk van egyébként, nem az a pici 60*120-as legegyszerűbb fajta, mégsem volt gondom a ki-be emeléssel.
2018. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
155 cm magas vagyok, nekunk is ilyrn agyunk van amilyet leirtal utolso. Remelem nekem sem lesz problemam persze akkor alakitanank at ha nem tudnam kivenni. Nehany honapig lenne csak feljebb emelve nyilvan utana teljesen lent. Koszonom mindenkinek
2018. dec. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!