Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mondjatok/linkeljetek legyszi...

Mondjatok/linkeljetek legyszi olyan pihenoszeket, ami nemcsak hintaztatni, hanem rezegtetni is tud?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Google: rezgő pihenőszék.

Kismillió talalat lesz, hamarabb megvan mint ahogy ezt a kérdést ide kiirtad.

2019. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is anno a világhálót felforgattam egy ilyen székért... ezt az 1et találtam ami egyszerre hintázik és rezeg: [link]
2019. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, nem, nincs tele, vagy hintaztat, vagy rezegtet, en olyat keresek, ami mindkettot tudja. Egyet talaltam csak, de az 55 000 ft, annyit meg sokallok erte.


#2. Nagyon koszonom, pont ilyenre gondoltam! Ti hasznaltatok is?

2019. márc. 3. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A rezegtetőset nem ajánlom, többen is mondták h a baba hányt tőle.,
2019. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Igen, használjuk és nagyon szeretjük de megmondom őszintén, a rezgés funkciónak végül nem lett értelme. Kb 6-8 hetes volt amikor vettük és azt reméltem, hogy olyasmi érzés neki mint az autó, jól bealszik benne, de nem oszt nem szoroz. A hintázást szereti :)


Mi nem vettük meg ilyen drágán, kiirtam egy babamama csoporban h ilyet keresek és azonnal rám írtak többen is.. 15ert vettük meg használtan :)

2019. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem. Babahintank van az elso gyerek miatt, most epp kolcsonben, hat akkor lehet, nem nezek olyat, ami rezgos is, ha az ennyire nem jo. Koszonom a valaszokat!
2019. márc. 3. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan nem volt ilyenem, de olyan ami rtezeg volt, és látom téma a rezgés, azért írok. Az én lányom imádta, ha nyűgösködött, csak bekapcsoltam a rezgést és semmi gondja nem volt. Sokszor el is aludt benne.
2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!