Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

Berettyóújfalusi varrodát keresek, valaki tud?

Minőségi anyagból, egyedi készítésű baba ágynemű szettet szeretnék csináltatni.

Szeretném tudni a varroda nevét, címét, ha lehetőség van alap árat.

Tapasztalatokat, véleményeket is szeretnék.

Köszönöm. 🙂😘

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, ágynemű szett, szett, kislány, babaágynemű

máj. 5. 12:39  Privát üzenet  

A válasz
Én úgy tudom, hogy Berettyóújfaluban nincs varroda, vagyis van, de az ipari,nem vállalnak ilyen egyedi megrendeléseket. Viszont vannak maszek varrónők, én egyedül Széplakinét ismerem, ő a József A. Ltp-en dolgozik, de vannak mások is. Ennyit tudok segíteni, hátha lesz más aki többet tud.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 5. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. 🙂

# 2/2Időpont máj. 5. 18:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud Bp-n nagyon olcsó nagymamamát/varrodát/varrónőt?
Berettyóújfalusi kórházban szülés után hány napig tartanak bent?
Valaki 2017. szeptemberét a berettyoujfalusi aranyba kezdi? :D
Van itt olyas valaki aki a 2016-os tanévet a Berettyóújfalusi Arany János Gináziumba kezdi?
A berettyóújfalusi Arany János Gimnáziumban hogy egy szóbeli meghallgatás?
Egerben ismertek jó áron és jól dolgozó varrónőt, varrodát, szabászatot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!