Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázó lapot vagy komódot...

Pelenkázó lapot vagy komódot meddig használtátok? Nem kevés a 70 cm mélység?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy hamar kinövik. Utána hol/ hogy pelenkázom?

2019. máj. 16. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23 hónapos, még a pelenkázó komódot használjuk. Mindig adok valami játékot a kezébe, meg fölötte is van ilyen lógós játék, így még nem akar róla leforogni/mászni. Amikor öltözünk-vetkőzünk szépen ráültetem, lehúzom a rucit, amikor kell lefektetem rajta - már megszokta. Nekem ez a "legderékbarátabb" megoldás. Volt hogy ágyon próbáltam, na ott aztán mászik meg forog, elszökik, ellenben tudja hogy a komódon úgy nem ficánkolunk.
2019. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Coffelia ***** válasza:
Mi nem vettünk hozzá semmilyen bútort, hanem csak egy 6 lapos, összehajtható, műanyag pelenkázó alátétet. Innentől abszolút akárhol pelenkázhattam. Ágyon, kanapén, földön, így sosem kellett attól tartanom, hogy leesik, mert nem volt honnan. Fillérekből oldottuk meg, és ceszett praktikus volt. A fiam 3 lesz júniusban, de a kaki még csak pelusba hajlandó menni, úgyhogy a mai napig használjuk!
2019. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!