Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Bölcsibe mit vittetek a gondozóknak utolsó napon?

Nőn-bonra gondoltam, de az megolvad útközben.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, bölcsőde, kisgyermeknevelő, gondozónő

aug. 24. 10:24  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kávé csomagot. Tálca, 2 kavescsesze, 2 bögre, különlegesebb őrölt és szemes kávé, Nescafe, ízesített cappuccino porok, tejpor, méz, kávészirupok, etcsoki lapok. Ketten kaptak együtt. Ismertem őket régóta, tudtam hogy mindkettő nagy kávés

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont aug. 24. 10:28 Privát üzenet
Rossmann-os ajándékutalványt és egy mercit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont aug. 24. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! De gondolom a szomszéd csoportba nem utalványt adtatok? Úgy tervezem, hogy viszek valamit a 2 gondozónőnek, a dadusnak, a szomszédba a 2 gondozónőnek (a kisfiam nagyon szereti őket és reggel, délután általában össze vannak vonva), a vezetőnek és a helyettesnek.

# 3/11Időpont aug. 25. 12:54 Privát üzenet
A szomszéd csoportba mi nem adtunk semmit. Ha szeretnél, akkor egy doboz jó minőségű bonbon tökéletes nekik.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont aug. 25. 12:55 Privát üzenet
Mi bonbon csokrot csináltattunk mindenkinek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont aug. 26. 08:24 Privát üzenet
A gondozó csak az állatkertbe van. Ott kisgyermek nevelők dolgoznak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont aug. 31. 10:23 Privát üzenet

6!

Kapaszkodj: csecsemő gondozó-kisgyermek nevelő a hivatalos vegzettseguk, a beosztású pedig bölcsődei gondozono. A hozzászolasod eszméletlen hasznos volt.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont aug. 31. 11:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként én is csecsemő-és kisgyermeknevelő vagyok, 3 évig jártam főiskolára, államvizsgáztam, diplomát szereztem. Mindenki gondozónőnek hív minket 😌

A kérdést pedig azért tettem fel még mielőtt valaki letámad, mert mi nem szoktunk semmit se kapni magánbölcsibe. És én mindenképp akartam valamivel kedveskedni, mert nekünk is jól esne.

# 8/11Időpont aug. 31. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm :)

Ha valakit érdekelne a későbbiekben a téma a vezetőnek egy ajándékcsomagot készítettem (kávé, tea, gyümölcslé+kancsó, szép dobozos keksz, bon-bon). A helyettesnek egy Stühmer bon-bon és egy szál virág. A csoportba a 2 gondozónőnek bon-bon és rossmanos utalvány, a dajkának és a másik két kisgyermeknevelőnek bon-bon.

# 9/11Időpont aug. 31. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy eredetileg a gondozó megnevezés az okj végzettségűeknél szerepelt. Ha jól emlékszem csecsemő-és kisgyermek gondozó.

# 10/11Időpont aug. 31. 16:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor adjak virágot a gondozóknak?
Hány hónaposan vittétek a gyereketeket bölcsődébe? Mennyi idő mire megszokta?
Bölcsis beiratás hogy zajlik? A gyereket is vittétek? Illetve lent ->
Beszoktatás után mennyi idővel álltatok munkába? Mikir vittétek/hoztatok a gyereket, könnyen szokta a hosszú napokat?
Milyen személyre szóló ajándékot adtok vagy adtatok a bölcsődei gondozóknak?
Budakeszin melyik családi napközibe vittétek a gyermeketeket, és hogy vagytok/voltatok vele megelégedve?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!