Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe mit vittetek a...

Bölcsibe mit vittetek a gondozóknak utolsó napon?

Figyelt kérdés
Nőn-bonra gondoltam, de az megolvad útközben.

2019. aug. 24. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kávé csomagot. Tálca, 2 kavescsesze, 2 bögre, különlegesebb őrölt és szemes kávé, Nescafe, ízesített cappuccino porok, tejpor, méz, kávészirupok, etcsoki lapok. Ketten kaptak együtt. Ismertem őket régóta, tudtam hogy mindkettő nagy kávés
2019. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann-os ajándékutalványt és egy mercit.
2019. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De gondolom a szomszéd csoportba nem utalványt adtatok? Úgy tervezem, hogy viszek valamit a 2 gondozónőnek, a dadusnak, a szomszédba a 2 gondozónőnek (a kisfiam nagyon szereti őket és reggel, délután általában össze vannak vonva), a vezetőnek és a helyettesnek.
2019. aug. 25. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
A szomszéd csoportba mi nem adtunk semmit. Ha szeretnél, akkor egy doboz jó minőségű bonbon tökéletes nekik.
2019. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi bonbon csokrot csináltattunk mindenkinek.
2019. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
A gondozó csak az állatkertbe van. Ott kisgyermek nevelők dolgoznak.
2019. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

6!


Kapaszkodj: csecsemő gondozó-kisgyermek nevelő a hivatalos vegzettseguk, a beosztású pedig bölcsődei gondozono. A hozzászolasod eszméletlen hasznos volt.

2019. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként én is csecsemő-és kisgyermeknevelő vagyok, 3 évig jártam főiskolára, államvizsgáztam, diplomát szereztem. Mindenki gondozónőnek hív minket 😌

A kérdést pedig azért tettem fel még mielőtt valaki letámad, mert mi nem szoktunk semmit se kapni magánbölcsibe. És én mindenképp akartam valamivel kedveskedni, mert nekünk is jól esne.

2019. aug. 31. 16:46
 9/11 A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm :)

Ha valakit érdekelne a későbbiekben a téma a vezetőnek egy ajándékcsomagot készítettem (kávé, tea, gyümölcslé+kancsó, szép dobozos keksz, bon-bon). A helyettesnek egy Stühmer bon-bon és egy szál virág. A csoportba a 2 gondozónőnek bon-bon és rossmanos utalvány, a dajkának és a másik két kisgyermeknevelőnek bon-bon.

2019. aug. 31. 16:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy eredetileg a gondozó megnevezés az okj végzettségűeknél szerepelt. Ha jól emlékszem csecsemő-és kisgyermek gondozó.
2019. aug. 31. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!