Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beiratkozáshoz kell munkáltazó...

Beiratkozáshoz kell munkáltazói igazolás, a munkahely kérdezte s konkrét munkába állás napját?

Figyelt kérdés
"A felvétel kezdeti időpontjához a munkába történő visszaállás tényleges időpontját kell beírni, és a gyermek beszoktatása is a felvételi értesítőben szereplő határidőtől vagy az azt követő időszakban kezdhető meg." Ilyenkot mi van? szeptembertől novemberig van a beiratkozás

2021. ápr. 23. 06:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kérdésed?
2021. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A konkrét munkába állás napját hogy tudnám beírni? tuti beszokik 2 hét alatt? :o
2021. ápr. 23. 06:45
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
A konkrét munkába állásod napja az a nap, amikor a gyesed lejár és megkezded a bennmaradt szabadságod kivételét. Tehát tegyük fel, október 31-en lejár a gyesed, akkor szeptember 1tol munkaba állsz és az első tudom is én, 26 napon szabadságon vagy.
2021. ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

3, bölcsiről van szó, amit nem akkor kezd a gyerek, ha már lejárt a gyes. És az se törvényszerű, hogy a gyed lejártát követően egyből beadja valaki.


Kérdező!

Debrecen? :)

Egyébként döntsd el, hogy mikor akarod bölcsibe adni és úgy kérj munkáltatóit.

Én pl: szeretném, ha minél később kezdene. Mivel legkésőbb november 30-ai beszoktatással lehet jelentkezni, ezért hasra ütöttem és november 25-öt írattam a munkáltatóira. Ez azt jelenti, hogy ha felveszik, akkor november 25 után kezdheti a beszoktatást (ezt a dátumot kellett a jelentkezésire is írni), nekem pedig majd várhatóan nov. 25-től kezdik majd kiadni a szabadságot.

2021. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igrn debrecen... de a virus miatt nem tudom novemverbe adjam e be vagy tavasszal
2021. ápr. 23. 08:05
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Most csak legkésőbb novemberre tudsz jelentkezni. Tavasszal csak az esetleg megüresedő helyekre. Ahhoz nem most kell beadni
2021. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen de tavasszal nem teljes csoportok indulnak? :o
2021. ápr. 23. 08:19
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2021. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Bölcsődébe egész évben lehet jelentkezni.... Ott nem olyan a nevelési év, mint az óvodában vagy az iskolaban.
2021. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
felhívt őket azt mondták várólista van.. ez egy vicc komolyan mondom
2021. ápr. 23. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!