Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » El akarok menni dolgozni,...

El akarok menni dolgozni, mert a gyes nem elég semmire, viszont a bölcsi munkáltatói igazolást kér?

Figyelt kérdés

A korábbi munkahelyemen megszűnt a munkaviszony, oda nem tudok menni. Lenne amúgy egy hely, ahova várnának, de amíg itthon vagyok a lányommal, addig ugye nem tudok kezdeni.

Mit lehet ilyenkor tenni? Ha regisztrált álláskereső lennék azt elfogadnák? Valakinek ötlet?



2021. okt. 8. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezt a bölcsivel meg lehet beszélni. Voltak már páran így mint te.
2021. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg az álláskeresési alatt is jár az ellátás
2021. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Bölcsi függő. Meg kell velük beszélni. Van, ahol adnak 2 hónap haladékot, hogy bemutasd a munkáltatóit, valahol meg nem kezdhet addig, míg be nem mutatod.

Nekem ez utóbbi helyre jár a fiam. Elmentem dolgozni, egy hónap múlvs pedig kezdtük a beszoktatást.

De jelentkeztetek egyáltalán bölcsibe?

2021. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérj a leendő munkáltatótól szándéknyilatkozatot. A legtöbb helyen el szokták fogadni, de kérdezd meg a bölcsit.
2021. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.


#3 Kértem jelentkezési lapot, ott mondták, hogy csatolni kell a szülők munkáltatói igazolását. Te hogy oldottad meg azt az egy hónapot? Hol volt a gyerek, amíg dolgoztál az első hónapodban?

2021. okt. 8. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel felváltva voltunk otthon addig. Az első 2 hétbem én hétfőtől péntekig dolgoztam, akkor végig a férjem maradt otthon, utàna 12 órázni kezdtem, akkor pedig hol egyikünk, hol másikunk volt otthon.
2021. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elfogadnak szándéknyilatkozatot is. Sztem kérdezz rá.
2021. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5.


Így nálunk is kell..


Mert évközbeni jelentkezéshez kell.



Pl nálunk nem kértèk amiatt, mert még nem kezd a fiam..

De a rendes jelentkezési időben jelentkeztem 1 èvvel későbbi időpontra..


Akkor kérni fogják, amikor kezd

2021. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szándéknyilatkozattal szokták. Tehát interjún mondod, mikor tudsz kezdeni, bölcsiben meg bemutatod, hogy ez lesz akárhányadikán a munkahelyed.
2021. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!