Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van itt olyan akinek jól...

Van itt olyan akinek jól viselte a gyereke a bölcsődét az elejétől fogva?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy zajlott, csak biztatásképp, hogy ilyen is van?

Azt is hogy fiú vagy lány, mennyi idős volt, mennyire gyorsan szokott hozzá... Köszi :)


2022. jan. 4. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányommal semmi gond nem volt. Mondjuk az is igaz, hogy mivel a húgom ott dolgozott, mint gondozono,nagyon korán megismerkedett a majdani gondozonoivel, hiszen sűrűn jártunk arra látogatóba. Első nap 2 órát maradt, második nap ott ebedelt, harmadik nap már egész napra maradt. Lány és 2 éves volt
2022. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a kisfiam 16 hónaposan kezdte (külföldön élünk). Itt a beszoktatás egy hét, amiről én előre nem tudtam elképzelni, hogy elég lehet, de tényleg elég volt. Fokozatos a szeparáció, első nap egy órát voltunk bent csak, hármasban a gondozónővel. Második nap találkozott a többi gyerekkel, összesen két órát volt bent, ebből egyet én is. Amikor elváltunk, picit sírt, de utána csak figyelte a többieket. Harmadik nap úgy alakult, hogy amint beértünk a bölcsibe, szinte azonnal altatni is kellett, olyan fáradt volt (akkor még kétszer aludt napközben), úgyhogy együtt elaltattuk a gondozónővel, aztán én eljöttem és alvás + 2 óra után mentem érte, amíg meg is ebédelt és kicsit játszott is a többiekkel. Itt altatás közben sírt, de utána jó volt a hangulata. A negyedik nap én már nem mentem be vele a csoportszobába, na akkor átadáskor eléggé sírt, de megírták a gondozónők később, hogy pár perc után megnyugodott. Aznap kb. 4 órát volt nélkülem bent, és semmit nem volt hajlandó enni... A beszoktatási hét utolsó napján kb. 6 órát volt bent, és elváláskor sírt, de egyébként rendben volt, evett és aludt is bent.

Az elváláskor sírás elég sokáig megmaradt, több hétig, de egyszer csak azt vettük észre, hogy magától mosolyogva átmászik a gondozónő karjaiba :))

Azóta is jókedvűen jár (most múlt 18 hónapos), emlegeti a bölcsit, mutogatja a bölcsis fotókat, stb.

2022. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

14 honaposan kezdte,és nagyon szerette. Imádott a vele egykorúakkal lenni, többnyire akkor volt cirkusz, mikor haza kellett menni .


Mostmar ovis, sokszor menne vissza a bölcsibe.

2022. jan. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 3as vagyok. Fiú
2022. jan. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam elég jól viselte, pedig naponta többször lát, egy m@sik szobában vagyok.

Nem nagyon sírt, de érzem, hogy feszült, és nem is alszik bent el, ha délelőttös vagyok el is hozom hogy itthon aludjon.

2022. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 20 hónapos volt amikor kezdtük. 2 napot együtt töltöttünk 2 órát bent. Harmadikon fél órára eljöttem, a bölcsi mellett ültem a telefonnal (nyáron). Addig sírt amíg eljövetelkor látott, utána már játszott. 5. napon ott töltött egy szûk délelôttôt. Következô héten kedden ott aludt. Nem sírt soha. Jól kötôdô és nagyon anyás egyébként, de gyorsan rájött, hogy megyek érte (mindent el is mondtunk neki hogy mi fog tortenni vele nem is egyszer es ahhoz tartottuk is magunkat) es nem volt gond. Rajött, hogy jò új játékok és gyerekek között lenni. Meg a gondozókat is nagyon szerette. Utana oviban sem sírt soha, és nem volt gond az átszokással sem.
2022. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kislanyom 2 évesen kezdte, második nap már ott tudtam hagyni 3 órára, 3.nap ott ebédelt és pénteken már ott aludt.


De ő előtte is elvolt bárkivel, szepa minimális volt nála.


Olyan 2 hónap után volt kis mélypont, reggelente nem akart menni, sirt, de hamar átlendültünk rajta.


Mindig elmondtuk mi is neki mi lesz ott, mennyire várják, hogy anya dolgozni megy, de mire felébred és meguzsonnázik, ott lesz.

2022. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat🙂
2022. jan. 5. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott, h van mellre téve? Anyának kötelessége szoptatni legalább 4 éves korig, különben mi lesz a gyerekkel.
2022. febr. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!