Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megviselt titeket is amikor...

Megviselt titeket is amikor bölcsibe adtátok a gyereket? Sírt eleinte stb. Nagyon sajnáltam,sírtam én is,ha nem kellene a pénz sose adnám be.

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem visel meg és őt sem. Nem sírt. Tök szuper, szereti. 1 éve bölcsis, 2 éves 2 hónapos volt mikor kezdte. Szeptemberben már oviba megy.
2022. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha látja rajtad ezt, akkor nehéz lesz. Akármennyire fáj neked, leplezd! Mesélj neki vidáman, hogy milyen jó lesz ott játszani a gyerekekkel. Majd a búcsú legyen nagyon rövid. Ha elmész onnan, hamar meg fog nyugodni, mert el lesz foglalva. Sok múlik rajtad!
2022. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

En se kezeltem ezt ennyire tragikusan, szerintem emiatt is sikerult a beszoktatas viszonylag konnyen. Elso alkalommal sirt csak egy picit, de ennyi. Nyilvan ha te is sirsz elotte, feszult vagy, stb, azt a gyerek is erzi.

Nekunk nem kellett annyira a penz, de az en gyerekemnek nagyon jot tett a kozosseg, gyerektarsasag, igy inkabb beadtam bolcsibe es mentem dolgozni. Nekem se tett rosszat az, hogy vegre felnottek kozott lehetek.

En nem lattam ertelmet 3 evig otthon ulni, se a gyereknek, se nekem nem volt erre szuksegem es szerintem nem vagyok ettol rossz anya. Nyilvan 2 eves volt mar, nagyon picikent en se adtam volna be.

2022. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer sem sírt a lányom a bölcsibe szoktatáskor. Azóta persze mikor egy hónapig itthon volt karantén+utána taknyolás miatt, akkor az első nap, mikor bevittem kicsit sírdogált, de azért nem nevezném tragikusnak a helyzetet. Így nehéz azt mondanom, hogy megviselne. Meg egyetértek, nekem is jót tesz a felnőtt társaság, ez a gyereken is meglátszik.


Tényleg igaz, hogy ha te lazán kezeled, akkor a gyereknek is könnyebb. Kitartást.

2022. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem is egy kicsit megviselt, bár nem sírtam. Én nagyon élveztem az otthon töltött időt, főleg 1 éves kora után, mikor már rengeteg dolgot tudtunk csinálni. Mikor bölcsibe ment, én meg dolgozni, úgy éreztem, kevés idő marad rá, illetve nem igazán szerette a bölcsit. Aztán oviba ment, azt imádta, és onnantól én is jobban éreztem magam, mert tudtam, hogy jól érzi magát napközben.
2022. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sírt de simán otthagytam.
2022. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rossz volt hallgatni persze mikor sirva ment be, de nem dramaztam miatta. Meg kell szoknia es meg is szokja mindegyik. Sok előnye is van a bölcsinek, bennem semmi rossz érzést nem keltett, hogy beadom. Minden normális munkahelyen dolgozó ismerősöm, akiknek nem született kisebb gyerek, azok visszamentek dolgozni a gyerek 2 éves korában, ez a megszokott.
2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem, home officeban dolgoztam már akkor pár hónapja. Bölcsiben társaságban van, jó minőségű ételeket kap, foglalkoznak vele, levegőn van. Nincs az, mint itthon, hogy mesét kapcsolok, amíg meetingelek, nem szedi szét a házat, nem stresszelek azon, hogy legyen főtt étel is.

Volt, hogy sírt, de mondták, hogy nagyon hamar megnyugodott. Most már szalad be, nem tudom elég gyorsan vetkőztetni..

2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez, itthon már néha sok volt a tv, ebéd sehol időben, szintén home office. Ott napirend van, kaja, levegő..
2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nagyon megvisel a beszoktatás,mert hallom az öltözőből ahogy ő bent sír keservesen a csoportba. Nagyon szomorúvá tesz és el is megy a kedvem a beszoktatástól.. persze azt mondják minden gyerek megszokja de nem tudom hogy ő megfogja e.
2022. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!