Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most akkor divat megint a...

Most akkor divat megint a viragozás március 8ra a bölcsibe? Vagyis hogy a szülők visznek virágot a gyerekneveloknek, dadusoknak? T.i is vittetek/ kaptatok virágot?

Figyelt kérdés

1 anyuka vitt, pont csak ezzel az 1el talalkoztam ma, lehet mas is vitt nem tudom ..

Akkor ilyenkor mindenki visz virágot, nalatok hogy van ez?


2023. márc. 8. 08:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vittünk a bölcsibe. Sose szoktunk. Én csak karácsonyra adtam egy kis csomagot szaloncukorral, ilyenek.
2023. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Arra ott a pedagógus nap. Én sem kapok virágot a dadusoktól, pedig nő vagyok 😂
2023. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2es: na ez az


A régi kommunista idokben volt divat, es aki nem vitt elég szép virágot, az a szegény gyerek másképp is volt nézve..

2023. márc. 8. 08:28
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Vannak túlbuzgó anyukák. Tavaly valaki itt még olyat is kérdezett, hogy más húsvétra mit visz az ovónöknek ajándékba, mert ő akar valamit 😌
2023. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, de ha illik vinni virágot vagy bármit akkor én sem akarok le maradni.

De túlbuzgónak sem szeretnék tünni .


Vagy inkább egy nagy doboz csokit, esetleg, Raffaellot is elég ha viszek?

(Azt nem látja más szülő legalább 🤭)

2023. márc. 8. 08:49
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok túlbuzgó. Bölcsibe nem vittünk. Viszont most oviba fogunk. Nem tudtam mi a szokás és úgy döntöttem inkább legyek "túlbuzgó" mint csak mi ne vigyünk és kinézzék a gyereket
2023. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen felesleges. Nálunk pedagógus napon szokás valami apróságot, ennyi. Bár a kislányom kapott az egyik kisfiútól reggel egy szál virágot, meg egy kindertojást, nagyon cuki volt. De bölcsis néniknek nem vitt senki semmit.
2023. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó es akik pedagógus napra visznek:

Hogy visztek pedagógus napon ha az vasárnap van?

Kivancsi vagyok.


6 os:igy van,en sem akarok lemaradni semmiről, vhogy en is ugy vagyok vele ha mindenki visz, akkor inkább en is legyek "túlbuzgó" :)

2023. márc. 8. 09:07
 9/22 A kérdező kommentje:

De arra vagyok kíváncsi hogy akkor különböző helyeken hogy van ez, mik a szokások?


Koszonom ha leirod nallatok hogy van .

2023. márc. 8. 09:08
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok. Ha hétvégére esik, akkor pénteken, vagy hétfőn viszünk.

Bár nekem kislányom van és én nőként hozom-viszem a gyereket, így nem is látom létjogosultságát ennek a nőnapi virágozásnak. Hogy őszinte legyek eszembe sem jutott. :D

2023. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!