Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ideiglenes lakcím megszűnése...

Ideiglenes lakcím megszűnése bölcsődei beiratkozás és felvétel után?

Figyelt kérdés

Felvétel után, "kitehetik" a bölcsiből a gyereket, ha évközben megszűnik az arra a területhez tartozó lakcíme? (Ideiglenes és állandó is)

Beiratkozás során ugye elvárás úgymond, akkor még ott lenne neki, valamikor év közben szűnne meg.

(1 évet járna, nincs tört év náluk)


2023. júl. 28. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalni szeretnél és azért adsz meg egy ideiglenes lakcimet, kivaghatjak. Ha valóban ott láttátok, de idő közben elkoltoztok onnan, nem teszik ki.
2023. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Megtudják valahonnan a lakcímváltozást?
2023. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

2!


Elvileg mehetnek bármikor évközben is csaladlatogatasra

2023. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából fizikálisan ott maradnánk, azon a címen, csak a lakcímkártya módosulna, azaz törlődne róla az a cím

Az enyémen továbbra is szerepelne, csak a gyerekén nem .

(Főbérlő mizéria)


Csak nem tudom hogy oldjam meg, hogy ő bölcsibe mehessen,maradhasson, aztán én dolgozni, hogy aztán jobb helyre mehessünk (...)

2023. júl. 28. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez így nem lesz jó és nem a bölcsi miatt, hanem miattad meg q gyerek miatt. Gondolom egyedülálló anya vagy, a gyerekkel azonos kell hogy legyen a lakcimed és a tartózkodási helyed is.
2023. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy nem lennél azonos lakcímen a gyerekkel? Ez a későbbiekben jelenthet problémát, és nem csak a bölcsi miatt. A családit, gyest vagy bármi más ellátást hivatalosan nem kaphatsz a gyerek után, ha a lakcímetek nem egyezik. Ez egy ellenőrzés során kibukna.
2023. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell egyezned a gyerekkel a lakcímkártyádnak, nemrég voltam a kormányhivatalban, ott mondta egy ügyintéző egy anyukának, hogy nem tud a gyereknek eltérő lakcímet bejegyezni, mint a törvényes képviselőjé.
2023. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, szerencsére megoldódott a dolog normálisan :)
2023. júl. 30. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!