Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van itt olyan akinek a gyereke...

Van itt olyan akinek a gyereke nem hajlandó aludni a bölcsiben?

Figyelt kérdés

23 hónapos kislányom 2 hete bölcsis. A beszoktatas önmagában se volt egyszerű az első 1-2 napban eléggé sírt utána jobb lett, de napközben mostmár azért elég jól elvan. Legalábbis úgy tudom. Eszik is elég ügyesen bent már.


Viszont aludni nem hajlandó. Elkezd sírni és egyáltalán nem együttműködő alvás téren. Ami meglepett mert itthon simán elalszik nincs gond vele. 1-2x hisztizett csak de ez is pár nap alatt elmúlt. :/


Emiatt ebéd után haza kell hozni mert zavarja a többieket. Ez szép és jó a férjem a héten még itthon van de utána már ő se. Én most kezdtem új helyen esélyem sincs délben érte menni. Mit lehetne tenni? Beszélgettem vele sokat róla hogy kell aludni a bölcsiben is stb eljátszottuk a helyzetet de egyből ravagja hogy "nem" és nyafogni kezd. A kedvenc alvokaja is megy vele be és a cumi is de úgy se hajlandó. Itthon azért elég szó fogadó volt eddig ezen a téren is. De mióta bölcsis kezd teljesen másmilyen lenni. :( de dolgozni meg muszáj mert a gyes semmire se elég..


Egyszerűen nem értem miért csinálja ezt. Jó lenne ha egésznapos lehetne, mert bár van ugyan nagymama aki el tudná hozni de mindennap mégse kérhetem meg rá hogy 12-17 ő legyen vele. Hiába imádja, de alapvetően azért írattam bölcsibe hogy ott legyen. :/ nagyon el vagyok keseredve


2023. szept. 12. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 1 éves korától nem aludt, így egyértelmű volt, hogy 2 évesen, amikor bölcsibe került se fog. Nem is aludt. De megertette, hogy a többiek alszanak, így ő szépen csendben fekszik az ágyában addig.
2023. szept. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj hát én is ettől félek..

A fiam délelőtt tök jól elvan, de nem hajlandó az ágyon se maradni.

Nekem is azt mondták hogy akkor ebéd után haza kell vinni ha ez így marad.

De hogyan?? Június óta dolgozom, nem tudom megoldani, hogy hazahozzam semmiképpen sem...

2023. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!