Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Orrfolyással bölcsiben?

Orrfolyással bölcsiben?

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdte a bölcsit 20 hónapos, 1 hét után beteg lett, 1,5 hét után gyógyultan ment is vissza, 2 napot volt erre megint folyik az orra. Lehet hogy újból beteg lett, vagy még az előző betegségből maradt. Ma elvittem bölcsibe, kicsit folyt az orra , ha nem szól a nevelő akkor vigyem tovább ha nem lesz rosszabbul?

2023. okt. 9. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi orrfolyással én vittem ha nem volt semmi más tünet, és alapjáraton jókedvű volt. Persze szinte azonnal hazaküldték mindig. 1 hetet jártunk, 2-t nem. Így ment az 1.év. Utána jobb lett, a végén már szinte beteg sem volt.
2023. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízszerű orrfolyással nálunk lehet vinni. Zöld, sűrű orrváladékkal szoktuk elvinni orvoshoz.
2023. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizes orrfolyás oké nálunk is. Mindenkinek folyik az orra a csoportból 🤷‍♀️ ha sűrű sárgás, zöldes a váladék, akkor nem lehet vinni.
2023. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve jár közösségbe a lányom de még mindig nem tudom eldönteni sokszor..szerintem ennyivel vidd.
2023. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj nem tudok többet itthon maradni, épp hogy dolgoztam ő bölcsiben, megint 2 hét tp azt nem tudom hogy bírják a munkába tolerálni, pedig ha nagyon beteg lesz ugye csak anya kell. Nincs más baja csak teli az orra, otthon szívtam neki de ugyanúgy folyik. Meddig tart ez, hogy lehet bírni. Nem adnám bölcsibe ha nem lenne szükség, apa fizetése nem elég elviszi a hitel a rezsi, és nem is ettünk.
2023. okt. 9. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, mi 3. éve csináljuk ezt, engem már kirúgtak, új helyen vagyok. Üdv a klubban
2023. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem míg nem szólnak vidd nyugodtan. Más is beadja betegen, ezért beteg a tiéd is.
2023. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztald ki milyenek a nevelők.

A csoportomba mindenki köhög folyik a váladék az orrukból, már én is érzem magamon a göthöt. Úgy vagyok ez a korosztály ilyen, szegények meggyógyulnak, de 2 nap múlva újra kezdik, amíg nem tüsszög, keni minden hová addig nem szólok.

2023. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vittem ma is, nem mondtak eddig semmit csak hogy orrsprayt használjak
2023. okt. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!