Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Angliai anyukak- bolcsi...

Angliai anyukak- bolcsi kerdes (playgroup)? Akinek van tapasztalata segitene.

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 honapos es parommal gondolkodunk hogy beadnank hisz a nyelv es a tarsasag miatt is jo lenne neki. Na de mi ennek a menete? Hogyan, es mikent van itt kint? Mi mar kerdeztunk parat a lakhelyunkhoz kozelit, de ketto varolistas volt, egy pedig iszonyatosan draga. Parommal teljesen ledobbentunk mikor megkaptuk az arlistat.

En sajnos most iden aprilisban elvesztettem a munkam, es szeretnek keresni, es dolgozni, de igy hogy itthon vagyok a fiammal igy nehez. Ha beadnank konnyebb lenne keresnem, es persze a penz sem jonne rosszul.

Akinek van tapasztalata ebben megosztana velem. Koszonom


2013. máj. 24. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen altalaban varolista van szinte mindenhol. A lanyom decemberbe kezdi az ovit es aprilisba kezdtunk neki ovit nezni.

Szerencsenkre volt hely az ittenibe,mi utcankba. 180font egy hetre.

Olcsobbat nem is fogsz talalni. Itt

2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elkuldtem veletlenul. Szoval.

Itt nincs allamilag finanszirozott nursery ezert ennyi.

Kerdeznek valamit en ugy tudtam a playgroup-ok csak par orasak..

Ahol mi vagyunk kulon aras a delelott kulon a delutan es kulon az egesz nap. Bar szerintem mindenhol.

2013. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Koszi a valaszod. Tudom hogy nincs allami nursery, csak nem gondoltuk parommal hogy ilyen sokba kerul. Hihetetlen. Nalunk is a legkozelebbi 170£ egy hetre.

Amit mi kirdeztunk az playgroup volt, de igazad van, az csak par oras.

A masik amit neztunk a day nursery volt. Na az ilyen draga.

2013. máj. 24. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggodj mi is csak Children Centerbe jarunk,amig nem erik el az ovodas kort. Kicsit szocializalodnak is,megtanulnak viselkedni.(remelem)

Jarjatok egyenlore csak playgroupba had szokja,aztan majd visszamesz dolgozni. Esetleg valtott muszakba nem tudtok dolgozni?ha talalsz valamit. Mi is azt csinaljuk.

Nem egyszeru,az egyik fel fizuja szinte csak az ovi/bolcsi.

2013. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Hat pont ez a baj, hogy nem tudunk valtott muszakban dolgozni. Parom iden aprilisig ejszakas volt, igy en tudtam napkozben dolgozni, o itthon volt a kisfiunkkal. Na de sajnos elvesztette a munkajat, es igy o is nappalos lett. A masik viszont hogy o full time-ban dolgozik nekem csak part time-om volt, igy en maradtam itthon es o dolgozik most. De nagyon rossz mert mar ugy megszoktam hogy dolgozok es jol is jott a ketto fizu. Plusz hogy kisfiam is igenyelne mar a kozosseget, mert mar alig tudom lekotni itthon. Mindig kitalalok valami ujat, de nem tudom potolni a gyerekekkel valo jatekot. A kornyezetunkben viszont egy gyerek sincs. Ezert gondoltuk a day nurseryt de amikor megtudtuk mennyibe kerul, hat kiakadtunk. Egyikunk fizuja csak arra menne el. Majdnem 800 font egy honapra nagyon sok.

Ja a masik hogy ha en is visszamennek dolgozni, mivel nover vagyok, 12 oraba tudnek csak, de a parom is 12be dolgozik. Szoval sehogy sem jo, segitsegunk nincs. Nem konnyu ez a resze itt kint.

2013. máj. 24. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy végül, hogy oldottátok meg?Hasonló a helyzet, azért kérdezem.
2013. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!