Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Vinnétek ilyen bölcsibe a...

Vinnétek ilyen bölcsibe a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Felvették a gyereket és nagyon örültem, amíg nem szembesültem az ott dolgozókkal.A bölcsődevezető kifejezetten arrogáns és b..kó. Nem tudom hogy hogyan viszonyul a kis védtelen gyerekhez ha egy magát megvédeni tudó felnőttel szemben is úgy beszél ahogy.

A gyerek pedig nagyon érzékeny.


2013. jún. 28. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés szerintem az, hogy a gondozói milyenek, nem az, hogy az intézményvezető milyen. Mert a napokat a gondozókkal tölti a gyerek, és ha azok kedvesek, akkor nincs gond.

Amúgy meg nem igazán értem, ha van választásod, hogy milyenbe vidd, akkor keress másikat, vagy ha meg megteheted, akkor maradj otthon vele.

2013. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, én is ilyen helyzetben vagyok, de próbálom lesz@rni, mert a bölcsődevezetőnek közvetlenül nem lesz köze a gyerekhez. Hozhat persze számunkra negatívan ható döntéseket, amivel megkeseríti a dolgunkat, de napi szinten a gyereknek nem lesz sérelme belőle, hiszen nem ő van vele
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nincs választásom, hogy elviszem máshova. Ide tartozunk, itt lakunk. És nyilván vinném, mivel nem tudok vele itthon maradni.
2013. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!