Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor mentetek vissza dolgozni...

Mikor mentetek vissza dolgozni, a két hét beszoktatás után egyből?

Figyelt kérdés
VAgy még maradtatok, a felhalmozódott, letöltehető szabitokon vagy GYESEN, hogy azért ha nehézség van pl mindjárt lebetegszik vagy nehezebb ez elszakadás vagy bármi akkor ne mindjárt kelljen rohanni dolgozni? Vagy első időkbe hamarabb elhozzátok stb.

2014. máj. 25. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1 nap alatt szoktattam be a fiam. 2. napon már ment egész napra, de én még itthon voltam majdnem fél évet, utána kivettem a pár nap szabim és csak utána mentem dolgozni.
2014. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért voltál otthon még fél évet és utána vetted ki a szabid? Bocsi a kérdésért, de most számolgatom mikor menjek vissza dolgozni és a szabadsággal is kalkulálok.

Ráadásul a bölcsöde úgy veszi fel ha dolgozom.

2014. máj. 25. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert így akartuk. Én magánba vittem így nem kellett munkáltatói. Azért vittem bölcsibe, hogy közösségbe legyen. Nekem is kellett az a kis idő, hogy éljek.
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod a picin, hogy mennyire nyitott a gyerekek felé (pl. játszótéri tapsztalat). Ha elvan másokkal, akkor nem lesz hosszú a beszoktatás. Ha visszahúzódó és fél az idegenektől, akkor több idővel kell számolni. Én a szabadságom alatt kezdtem a beszoktatást, de kb 2 nap alatt beszokott.
2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szereti a gyerekeket, de 2 hét beszoktatást mondtak
2014. máj. 26. 06:56
 6/8 anonim ***** válasza:

két hét elég szokott lenni. de ettől függetlenül számolj többel, mert ha lebetegszik (sajnos elég gyakori az új közösségben), akkor több idő kell. én egy hónappal számoltam, és igazam is lett.

ilyenkor, tavasszal-nyáron kisebb az esélye, hogy elkap valamit, mert többet vannak az udvaron, nincsenek bezárva a csoportszobába, ahol jobban tudják egymásra köpködni a bacikat.

magánba hamarabb beszokik a gyerek, de én államiba járatom a Kicsit.

2014. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én is inkább úgy vagyok jobb többel számolni, mint mindjárt táppénzre menni. Bár így meg több gyesen leszek.....

mindegy inkább én is többre számolok az a tuti.

2014. máj. 26. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan szerencsésen alakult, hogy novemberben kellett kezdenem, a fiam pedig szeptemberben szoktattam. Addig szabin voltam. És igen, hamarabb elhoztam, nem aludt mindig ott. Most is elhozom, ha tehetem.
2014. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!