Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor van/volt beiratkozás a...

Mikor van/volt beiratkozás a 15. kerületi bölcsikben? Van honlapjuk?

Figyelt kérdés

Hiába google-ztam, nem találtam. Írtam e-mailt arra a címre, amit neten találtam hozzájuk, de semmi. :(

Köszi! :)


2014. jún. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A nádastó utcai a központi- folyamatos felvétel van, egész évben felveszik a kicsit (már ha van hely).

Itt az összes tagbölcsőde elérhetősége és a telefonszámaik.


Mi megnéztük szinte mindet (kerületiek vagyunk)...hát nem tudom, hová vagytok körzetesek vagy hová szeretnéd vinni- egyik-másik kritikán aluli és nem csak vagy nem főleg a tárgyi körülményekre értem, mert azok olyanok, amilyenek.


Egyébként már volt szerintem- olyan április-május környékén szoktak beíratkozni.

De semmi gond: bármikor fel tudod hívni őket, el tudsz menni megnézni, tudsz sorszámot kérni (ÍRÁSBAN!), minden egyes tagintézménybe KÜLÖN kell, nincs kerületi összesítés, csak max. átcsoportosítás, ha szükséges.


Mióta fizetős (nem nagy összeg)- azóta azért nem szoktak hajba kapni a helyeken.


[link]


minden jót

2014. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...előző vagyok. Egyébként van honlapjuk is:

[link]

2014. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2014. jún. 2. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Megvolt már.

Az Arany Jánosba SEMMIKÉPP NE VIDD! Még, ha lenne is hely számotokra!

Nagyon NEM ajánlom!

2014. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aranyba már kirakták 2 hete a felvételi névsort.


Egyébként március - áprilisban van a felvételi minden évben.

2014. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen központi felvétel van a nádastó parkiban. Arany János meg változik, cserélik le az embereket, most lett felújítva, vezetőváltás is volt. sikerült valahova beíratnod a gyerkőcöd? :)
2014. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem költöztünk a 15. kerületbe, szóval nem oda irattuk a kicsit. De nagyon köszi minden infót! :)
2014. júl. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!