Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egyedülállóként ha szülőkkel...

Egyedülállóként ha szülőkkel együtt lakunk is jár a bölcsöde? Ha kijönnek és látják hogy együtt élünk visszavonhatják a helyét? Dolgoznak ők is de éjszaka.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kozuk hozza. Nem ok a gondviselok.

Az pedig, hogy kivel laksz egyutg, a kutyat nem erdekli.


A nagylanyom 5 eve ment bolcsibe, akkor a sogornomet befogadtuk, mert gondjai voltak.

Jottek a bolcsibol latogatoba, erre az a nem normalis kozolte, hogy o csak a bejarononk, nem rokon.

Neztek nagyokat a gondozonok .. Fantasztikus volt utana magyarazkodni.

2014. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzank meg nem is jottek latogatoba sem. Nekem ez uj. Igaz mi magunk lakunk es dolgozunk is nincs mit titkolni sem, csak nekem ez uj h kijonnek szetnezni.


Amugy meg ha dokgoznak teljesen tok mindegy milyen muszqkban a gyerekre nincs aki vigyazzon. Es ennyi. Ne aggodj, vissza nem fogjak mondani. :-)

2014. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem lesz belőle semmi probléma, ha szülőkkel együtt laktok.

Kedves utolsó!

A családlátogatás kötelező, érdekes, ha nem is hallottál róla. Megkérdezhetem melyik településen jártok bölcsibe?

Egy kisgyermeknevelő

2014. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon lakunk, lakohelyhez legkozelebbi bolcsibe jar a gyerek, nem regota junius elsejen kezdte. De nemh nem voktak egyaltalan de emlitve sincsen h esetleg szandekukban allna egyaltalan vmikor is jonni. Azert irtam h nekem ez uj, nem hallottam meg rola.
2014. jún. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!