Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gyermeknevelok, szulok, hozza...

Gyermeknevelok, szulok, hozza ertok? Bolcsodei tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elmondanatok a tapasztalataitokat csak igy anonim bolcsodekkel kapcsolatban ahol dolgoztok illetve ahova a gyerekeitek jar?


En bolcsodeben dolgoztam es van sajnos rossz tapasztalatom.A gondozonok egymassal ellensegesek,a gyerekekkel pedig kenyuk kedvukre bannak,a szulok elott meg kepmutatoskodnak.Szeretnek elhelyezkedni,de lehetoleg minnel csaladiasabb hangulatu intezmenybe.


Illetve erdekelne olyan oldal ahol bolcsodekrol tudnek velemenyt olvasni?


Ha irnatok nekem azt megkoszonnem.:)



2014. júl. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem magánbölcsődébe járt a kisfiam, és nagyon jó tapasztalataim vannak. Most három és fél éves és magán családi napközibe jár, ahol szintén nagyon jó tapasztalataim vannak. Szerintem magánbölcsödében próbálj meg elhelyezkedni.
2014. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)


Es hol van ez a bolcsode? En Budapesten esetleg a kornyeken keresek.

2014. júl. 5. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém is magánba jár 1,5 éve a 15. kerületben. Tökéletesen megvagyunk elégedve a fiam ímádja a bölcsis néniket. Nagyon kedves velünk is és a gyerekkel is.
2014. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is magánbölcsibe járt a III. kerületben(már oviba, ugyanoda). Ő nagyon szereti, jók a nevelők, sokat vannak a kertben, kedvesek a dadusok, és rengeteg külön program van, járnak úszni, lovagolni, almát szedni, kirándulni, sokszor jön bábszínház, és gondoznak egy bio kertet is a gyerekek. Mivel kevesebb a gyerek, családi hangulat van, mindenki mindenkivel jó, és tartalmas viszonyt tud kialakítani. Én nem látom, hogy itt a nevelők között feszültség lenne, mindig jó hangulat van, mikor viszem-hozom. A gyerekekre odafigyelnek, bármi jó, vagy rossz dolgot megfigyelnek, azonnal szólnak. Engem néhány dolog zavar, amiatt nemsokára szólok az igazgatónak (pl. ebéd utáni "meglepetés"sel inspirálják a gyereket, hogy faljon be mindent, zeneóra után a tanár cukrot osztogat)tehát általában a nasikkal van bajom, ami majdnem hogy rendszeres. De ezt remélem, meg lehet oldani. Amúgy minden mással meg vagyok elégedve!

2014. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok- Vecsésen van a magánbölcsi:)
2014. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!