Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 17 hósan megy a kisfiam...

17 hósan megy a kisfiam bölcsibe. Kell cipő neki?

Figyelt kérdés
Egyre többet totyog,de cipőben,utcán nem tud menni még.vegyünk neki kiscipőt vagy még felesleges? Egyáltalán milyen csoportba kerülhet? (mini,középső vagy ovi előtti csoport?) mini csoportba szerintem még a rendesen járni. Nem tudók kerülnek.
2014. aug. 16. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen vegyél neki!
2014. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen,kell benticipo
2014. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

S az udvarra?meg ha nem megy még utcai/vokafogós komoly szandálban?lesz szülői,ott megkérdem majd azert..nagy tesója később kezdte a bölcsit

.akkor már rendesen menz

2014. aug. 16. 22:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen kell a benti cipő, mindenképpen. Udvarra is természetesen váltócipő. Tipegő csoportba kellene kerülnie elvileg, de ez függ attól, milyen korú gyermekek jelentkeztek a bölcsibe. Csecsemő csoportba nem hiszem, hogy beteszik (most amúgy is sok 1 éves gyermeket visznek bölcsibe) és mozgásfejlődésének is jót tenne picit idősebb ill. ugyanazon korosztály jelenléte. Nagy csoportba sem hiszem, hogy beteszik, ott lehet akár 36 hós körüli is, az pedig már nagyon nagy korkülönbség.


24/N (bölcsis néni)

2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy benti, és egy kinti cipő is!

Nem lehetnek bent mezítláb, előírás!

Kint sem lehet mezítláb!

Felöltöztetik., kiviszik, lerakjál a földre, s azt csinál amit akar!

Nem fognak vele járni kelni sétáltatni!

Ő ha oda mászik valamihez gondolom feláll!

Azért szeptembertől hideg van, kell neki a cipő!

2014. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kell neki cipő kintre és szandál vagy cipő bentre.
2014. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.azért sajnálom szegékémet,mert jobb lenne ha nem kéne cipőben lennie.gondolom a mini csoportba se kell nékik cipő
2014. aug. 17. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:

A zokni csúszik... balesetveszélyes. Persze, amíg nem jár, én sem adnék rá cipőt. Én a 13 hósomról ha lehetett (bölcsis hempergőben, járókában) levettem a cipőt. De ezzel az a baj, ha a többi gyermek meglátja, hogy jajj rajta nincs cipő, ők is leveszik. (a vezető különösen nem szereti, ha a gyerekek cipő nélkül vannak)


/bölcsis néni/

2014. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 felhívtam ma a bölcsit.azt mondták hogy. Elég az udvarra.
2014. aug. 18. 09:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan cipőt ami nagyon kis puha és a talpa is nagyon puha bőr, szinte olyan mintha nem is lenne rajta. Szerintem olyat érdemes lenne neki beszerezni bentinek, mert akármit mond a bölcsis néni, azért zokniban kicsit csúszós lehet és eleshet.
2014. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!