Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen benti cipője van...

Milyen benti cipője van bölcsis gyerekednek?

Figyelt kérdés

Januárban kezdi a bölcsit a lányom,de elfelejtettem megkérdezni,hogy milyen benti cipő kell és most vennék neki egyet.A tiétek mit hord bent?Esetleg link is jöhet!

Köszönöm!


2014. dec. 21. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Salus bokafogós szandál
2014. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan tépőzáras szandál ami saroknál zárt.
2014. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen Asso szandálja van, de most már ki kell cserélnünk, mert kinőtte.

[link]

2014. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a lányomnak bedőlt a bokája így emeltebb, bokát fogó és a belső sarkat emelő szandit kapott. (mivel ebben volt a legtöbbet ilyet csináltattunk neki nem kinti cipőt). Amikor már nem lehetett csináltatni, akkor megvettük a siesta szandált, ott is fontos volt, hogy magasabb legyen a boka résznél és jól tartson!

[link]

2014. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szamos, tépőz

ras bőr szandi, sarokemelős.

2014. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vékonyabb zárt cipő van raja, tépőzáras.
2014. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lányom nyáron ASSO és D.D.Step szandált hordott,akkor olyan jó lesz bentre is,igaz?Csak most veszek újat,mert azokat már kinőtte.

2014. dec. 21. 21:08
 8/10 anonim válasza:

Nekünk ilyen van. Tartja a bokáját, és nagyon könnyű le-fel venni. A gumi a talpán picit lyukacsos, így nem is izzad bele. Szerintem nagyon praktikus.

[link]

2015. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nyari tepozaras szandijat vittem be neki szeptemberben. Igy is total le van izzadva a laba, nem is ertem minek az a benti cipo, miert nem lehetnek szimplan zokniba?! Parketta meg szonyeg van, minek erre cipo? Na mindegy, nem ez volt a kerdesed tudom, csak azt akartam kihozni belole, hogy szerintem valami nyitottabb, jol szellozo szandit vigyel, hiszen egesz nap a laban lesz.
2015. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi szandálja van nálunk mindenkinek:


[link]

2015. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!