Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1,5 évesnek bölcsibe overál...

1,5 évesnek bölcsibe overál kell vagy kabát és kantáros nadrág? Harisnya vagy leggings? Body vagy póló?

Figyelt kérdés

egyedül annyit mondtak mindenféle ruhából(benti kinti)3-at kell bevinni. ezt értsem cipőre is?


a benti cipőről azt mondták zárt, tépőzáras legyen, mint a "tornacipő"

egyet vette kipróbáltuk, beizzad a lába, pedig szövetanyagú, csak a talpa gumi...milyen cipőtök van bent?


2015. nov. 2. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van. Hűvös időben bent melegítőnaciban volt, ésbody. Amíg volt pelenka addig bodyban volt. Volt egybe overálja is, és 2 részes is. Könnyű kis bőr cipője volt a váltó.
2015. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kintre egyértelműen olyan ruha, amiben te is kivinnéd a hőmérséklet alapján.

Bent számolj azzal, hogy jó meleg van, szerintem 25 fok körül (intézményi fűtés, megsülsz vagy megfagysz a két fokozat...).


Bentre én szandált vettem, azt hordja zoknival. A benti cipő funkciója nem melegítés, hanem balesetvédelem. A linóleum csúszik, illetve apróbb játékokra is ráléphet. Tehát zokniban nem lehetnek, hanem valamilyen nyitottabb cipő kell rájuk. Én ezért választottam a szandált.

2015. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kantáros gatyó plusz kabát van kintre, de ez egyéni, én nem szeretem az egybeoverált. Bent body+póló+harisnya vagy leggings van rajta, a benti cipője pedig egy bokát tartó szandál.
2015. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi kintre kantáros nadrágot (de nem azt a fajtát, ahol a bélelt rész véget ér a derekánál, hanem ami a hátán, mekklasán is tart) és kabátot vettünk. Különösebb oka nem volt.

Bentre hosszú és rövidujjú body-kat is vittem, néhány pulcsit, ha hűvösebb lenne, harisnyát, rövidnadrágot.

2015. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bentre szandálcipőt vettünk. Padlófűtés van, nagyon meleg, vékony melegítőnadrág vagy harisnya+rövidnaci, kislányokon leggings és body van. Érdemes több fajta ruhát vinni a réteges öltöztetés miatt. Reggel általában kell a bodyra még egy vékonyka hosszú ujjú, később leveszik róla.

Kintre strapabíró, zárt cipő, amit nem sajnálsz, ha tönkremegy, mert mászókáznak, csúszdáznak, motoroznak, hamar elkopik. Overall mindegy, melyik fajtát választod, én vettem egyberészest és kantárost kabáttal. De reggel bélelt nadrágban viszem, kabáttal, egyelőre ezt szokták ráadni kintre.

Mivel nálatok még nem kezdődik a szobatisztaság, ezért bodyt vigyél. A lényeg, hogy minden darabja praktikus, kényelmes legyen, amiben jól érzi magát és tud mozogni.

Cipőből elég egy benti és egy kinti. Télen esetleg bevihetsz egy plusz hótaposó jelleget, amit játékhoz adnak rá és nem a hazamenőst pusztítja. :)

2015. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bentre szandál, de még ebbe is beleizzad a lába, harisnya + hosszú ujjú póló (míg pelusos volt body).

Fiamnak nadrág+kabát kintije volt/van, mert az overállt lehetetlen ráadni, utálja.

2015. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit nálunk kérnek, szandál ami fogja a bokáját (bentre) és egy cipőt kintre. Én bentre rövid ujjú bodyt, vékony pólót és egy szabadidőnadrágot adok (harisnyában nehezebben tudják átpelenkázni ha szükséges). Kintre ha nagyon hideg van akkor overált adnak rá, ha nem akkor egy kabátot és hozzá nadrágot.
2015. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat.


nekünk sajnos benter "tornacipőt" kérnek

a gyerek lába bele is izzad és a bokát sem tartja..pedig olvastam 24 hós korig bokatartós kellene

2015. nov. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!