Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nyíregyházi családi napköziről...

Nyíregyházi családi napköziről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A sóstói Hétszínvirág családi napközit ismeri valaki? Hivatásos gondozók vannak a gyerekekkel? Mennyire vagy elégedett, ha oda jár a gyermeked? Sokat fejlődött?
2015. dec. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Sóstón lakok és most hallok először erről a napköziről. Azt hittem csak a Honvéd utcàn van Hétszínviràg (gondolom ez ugyan oda tartozik). Egyébként azt megkérdezhetem hogy miért magànba viszed? Vagy még olyan picur a gyerek?
2015. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban Sóstóhegyen van. A csanák elvileg otthonosabbak, kisebb a lètszámuk. Nem biztos még, hogy magánba megy majd a gyerek, csak szeretnék tájékozott lenni az egyéb szóba jöhető lehetőségekről.
2015. dec. 12. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem is most szeptembertől kezdte a bölcsit. Férjem magánba szerette volna adni, de én ragaszkodtam az állami bölcsihez. Szerencsére nagyon jò, szereti a gyerek, én teljesen megvagyok vele elégedve eddig.:) És annyira nem vészes a létszám se. Félre ne érts nem lebeszélni akarlak vagy ilyesmi. Biztos jòk a családi napközik is, ezekben nincs tapasztalatom.
2015. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik bölcsibe jár?
2015. dec. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!