Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mik a vélemények a XIII. és a...

Mik a vélemények a XIII. és a VI. Kerületi bölcsikről?

Figyelt kérdés
Vélemény? Tapasztalat? Bejutás? Várólista? Munkáltatói anyától és apától is kell? Milyenek a gondozónők?
2016. febr. 19. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A XIII-ban az összes bölcsődének egy üzemeltetője van, így az adminisztrációs szabályrendszer is egységes:

- munkáltatói kell (vagy szándéknyilatkozat és utána munkáltatói)

- kerületi lakcím kell (vagy a munkahelynek kell a kerületben lennie)

Felvétel után családlátogatás van, így a lakcímmel trükközni nem nagyon érdemes.


Az Igazgyöngy bölcsőde szerintem nagyon jó, maximálisan elégedettek vagyunk vele és a többesszám itt szándékos. Szülőként is, de a gyerek is nagyon szereti.

Az összes gondozót nem ismerem ott, de a vezető alapján nem vesznek fel akárkit.

Pedagógiailag felkészültek, kedvesek, nagyon jól kezelik a konfliktushelyzeteket. A memóriájukat irigylem, mert mindegyik gyerek esetében nagyon képben vannak, nekem nem biztos, hogy menne.


A 4. kerületi bölcsődék is egy fenntartó alá vannak fésülve, de az ottani bölcsődékről nincs személyes tapasztalatom.


Egy jótanács: mint minden nagyobb szervezetnél, ilyen helyeken is a vezető személye nagyban meghatározza az egész szervezet működését. Ő veszi fel a gondozókat, ő tartatja be a szabályokat. Ha jó a vezető, akkor a gondozókkal se lesz probléma, ha nem jó, akkor pedig ahogy mondani szokás, "fejétől bűzlik a hal".


Jelentkezni mindenhová április-május környékén kell, de az értesítés meg szokott csúszni júliusig az adminisztrációs terhek miatt.


Szerintem mindkét kerületben nagy a gyerekszám, így a várólista, ha van is, nagyon szűkös lehet. Esetleg ha költöznek a szülők, akkor lehet üresedés, de ez elenyésző szám. Szerintem!

2016. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fenntartó a 13. kerületben: [link]


És a 4. kerületben: [link]


A főbb információk mindkét honlapon fent vannak.

2016. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, az ajánlást is! Igazából a VI. Kerület jöhet még szóba... egyik kerületben dolgozom, a másikban lakunk.
2016. febr. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!