Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha gyönyörű fotón "grimaszol"...

Ha gyönyörű fotón "grimaszol" a gyerek, rendelnél belőle? Csináltatnál igazolványképet is belőle?

Figyelt kérdés

A bölcsiben fotózás volt.Csoportkép is, egyéni is. Csoportképet már rendeltem.

Az egyéni képekből is lehet, plusz a kiválasztottat szerkesztik meg igazolványképnek is(amit oviba kérnek)


Gyönyörű háttér és színek, igazi profi munka!! Csakhogy süt róla, hogy a gyerekem görcsös kínból mosolyog..rokonoknak nem is tudnék így belőle adni és ilyenből lenne a kötelező igazolványkép is...

Vagy jobb lenne magánúton vinni inkább fotóshoz?


2017. ápr. 18. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, mi a kérdés. Szerintem a kép minőségileg jó ugyan, de borzalmas, ha a rajta szereplőt nézed. Miért fizetnél érte?? Hogy álljon a fiókban? :S Nyilván ne rendeld meg, ha nem tetszik.
2017. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam.

Majd egyet fogok akkor, hogy megtudjam mutatni egy fotósnak, hogy kb hasonló háttért, fényviszonyokat szeretnék

2017. ápr. 18. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotoskent irom, hidd el nekunk nem kell pelda, hogy milyen legyen a hatter es a vilagitas. Bar vannak ocskak is , probalj jot talalni!
2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál is ugyanez van. Csak az osztályképből rendelek.
2017. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha amúgy is szeretnéd fotóztatni és képet adni a rokonoknak, akkor vidd el máshoz. Ha amúgy nem akarsz ilyesmit, csak ha már volt az oviban, készült a gyerekről is, én kérnék egy igazolványképet, mert azt kérik az oviban, aztán jóidő.
2017. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!