Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha banki átutalással szeretném...

Ha banki átutalással szeretném igényelni a családi pótlékot annak mi a rendje?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetséges ilyen formában kérni ezeket a kifizetéseket? Szeretném elkerülni a postai sorban állást. Ügyfélkapun is el tudom ezt intézni?
2020. ápr. 9. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen,minden ilyesmit lehet ott igényelni.

Egyszerűen megjelölöd hogy utalva kéred,majd a bankszámla számod odaírod a kijelölt helyre.

2020. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én folyószámlára kapom. Már az elején igényléskor így kértem. Államkincstárban tudod elintézni a módosítást.
2020. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ügyfélkapun igényeltem a gyest, a gyedem után. Gondolom a családi pótlékot is lehet ilyen módom. De biztos van nyomtatvány is hozzá, a számlaszámod fel kell tüntetni rajta.
2020. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!