Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » 17éves sérült lányom után...

17éves sérült lányom után otthon ápolási díjat és emelt csp.ot kapok.Ez az össz bevételünk.Lassan indítanom kell a gyámság alá vételt.Igaz,hogy az eljárás alatt csak a csp.ot kapom? Köszönöm a segítő válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Miért kéne gyámság alá venni?
2021. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk, mert sérült? Te sem vagy egy észkombájn 1-es. Most 17, gondolom lassan tölti a 18-at, mikortól nagykorúvá válik, de, mivel sérült, gondolom önellátásra képtelen, ezért gyámság alá kell venni. Ismerve a magyar jogrendszert, ezt nem két pillanat elintézni. Néha nem ártana gondolkozni, mielőt nyilatkozol.
2021. júl. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál helyettem az előző kommentre. De szeretnék választ kapni a kérdésemre. Aki tud nekem válasolni annak Nagyon szépen meg köszönném.
2021. júl. 5. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne ide írd ki hanem hivd fel a területi gyám hivatalt
2021. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Én a helyedben elmennék dolgozni, és nem az adófizetők pénzén élősködnék.
2021. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Hova menjen dolgozni te spermaszökevény, ha otthon kell ápolnia/felügyelnie a gyerekét? Most komolyan, mi nem érthető ezen?
2021. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Élősködni? Senkinek nem kívánom,hogy így éljen ahogy én. Úgy látszik nincsen a környezetében hasonló sorsú anya és gyermek. De szívesen cserélnék önnel 1 napot. Úgy gondolom utánna más lenne a véleménye. Ez a megjegyzés nagyon bántó és sértő.
2021. júl. 8. 06:28
 8/8 anonim válasza:

A választ ugyan nem tudom , de azt igen hogy a csp nagyon kevés.

Sajnálom , hogy ennyi az összes bevétele. Félve kérdezem , hogy a másik szülő merre van ? Már nem azért mert annyira tudni akarom, csak bevétel szempontjából elég fontos.

A másik pedig hogy egyre elterjedtebb a home office , amivel a bevételét növelhetné. Esetleg próbáljon keresni olyan munkahelyet ami ezt lehetővé teszi.

2021. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!