Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlékot hol tudom...

Családi pótlékot hol tudom utalásosan kérni?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor 1. gyermekemmel beadtam online az iratokat minden gond nélkül elfogadták és utalták következő hónapban.

Idén mikor 2. gyermekkel beadtam, elirtam egy címet rajta ami miatt felhivott az ügyintéző, hogy nyilatkoznom kell hogy a címet elirtam és javitom, mert igy nem tudják postán küldeni..

Mondtam neki, hogy nyilatkozok de utalva kértem a számlaszámot meg is adtam. Azt állította ahhoz banki kivonat csatolása is szükséges, hogy úgy kérjem, így űtirta postán érkezőre...


Szeretném újra utalva kérni de nyomtatványt nem találtam, online nem adható be? 2 pici gyerekkel nehezen megyek okmányirodába.


Ha kitöltöm a kellő nyomtatványt férjem is beviheti helyettem?

Köszönöm :)


2022. aug. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
A Polgár Jenő hivatalban a Jenő Úrhoz!!
2022. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Bemész a kormányablakba vagy a MÁK-hoz. De nem értem ezt a bankszámla kivonatos dolgot. Egyik gyereknél sem kellett ilyet leadnom.
2022. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Legegyszerűbb ha felhívsz egy kormányablakot, és megmondják. Tuti el lehet intézni ügyfélkapun is.
2022. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ügyfélkapun! Van egy módosító adatlap, azt töltsd ki, kell a bankszámla szerződése és azt e-mailben el lehet küldeni az államkincstárnak!

Most intéztem így szlaszámváltozást.

2022. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!