Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Meddig jár a gyerektartás és...

Meddig jár a gyerektartás és a családi pótlék?

Figyelt kérdés
Fiam szakmai vizsgáján megbukott, pótvizsga októberben lesz. Addig családi, gyerektartás jár? Most akartam intézni a lemondását, de nem tudom ilyen helyzetben mi van?
2023. jún. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Míg az intézmény tnaulója.
2023. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha tovabb tanul akkor meg jar a gyrektartas.
2023. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Ingyenélő
2023. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Dolgozom, alapból nem szorulok rá, de ami jár, az jár.

2. Anyuka 17 évig leszarta a fiát, legalább fizesse addig, amíg jár a gyerektartás.


Nem tanul tovább, mist júniusban végzett volna, de nem sikerült a szakmai vizsga. Októberben lesz a pótvizsga. Addig kapom utána?

2023. jún. 13. 17:37
 5/7 anonim válasza:
36%
Ingyenelo
2023. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kapod addig.

Off: übergáz egy szakmai vizsgán megbukni. Szakmát azért tanul az ember jó esetben, mert azt szeretné csinálni. Remélem nem villany - vagy gázszerelő lesz a gyerek...

2023. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Ki az ingyen élő? 😮
2023. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!