Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hogy tudnám vissza mondani az...

Hogy tudnám vissza mondani az egyedüllálosági csp-met? Postán ugy értem levélben?

Figyelt kérdés
tavaly amikor kisfiam apukájával szétváltunk irtam nekik levelet h változott a cimem és egyedülálosági csp-t szeretnék kapni következö honapban nem kaptam csp-t csak gyest amikor bementem a központba elintézni ott adtak egy nyomtatványt rá két hétre megkaptam az elmaradt csp-met de nem szeretnék még 1x ugy járni h a számlámon csak a gyes van ugyanis visszaköltöztünk az apukához igy vissza szeretném vonni az egyedüllálóságit segitene valaki?

2012. ápr. 3. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni az adott MÁK-ot és meg kell kérdezni tőlük, hogy ilyenkor mi a teendő. Mindenhol lehet más, a mérvadó az ügyintéző rugalmassága.
2012. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy nyomtatvány ami ki kell tölteni, egy lap az egész és csak pár sorban kell megindokolni, hogy miért nem kéred már. Úgy emlékszem, hogy le is lehet tölteni ezt a nyomtatványt.

Én is nemrég kértem, ezt és következő hónapban már a kevesebb családi volt a számlán.

2012. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapja intéztem ezt el,simán írtam egy levelet hogy nem kérem tovább mert már nem vagyok egyedül.Elfogadták,nem kérdeztek semmit a következő családi már kevesebb volt.ja,kaptam egy határozatot hogy kérésemre megszüntették a folyósítást.
2012. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen már csak azt nem értem h akkor nekem tavaly miért nem küldtek csp-t amikor irtam h egyedülálló vagyok?
2012. ápr. 3. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat tökölnek az ilyenekkel, ha kevés az ügyintéző. Többet kéne foglalkoztatni, de látod, spórolnak a béreken.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha telefonon vagy személyesen megkérdezed, hogy intézd, hogy lesz a leggyorsabb, mert nem szeretnéd, ha a változtatás miatt egy hónap megint kimaradna.

2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. ápr. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!