Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Járhat emelt összegű családipó...

Járhat emelt összegű családipótlék?

Figyelt kérdés

Kisfiamat hetente 2x kell hordanom gyógytornára mert vele született csökkent izomtónust(testszerte hypoton) állapítottak meg. Néztem a neten milyen esetekbe járhat, de nem tudom megítélni járhat-e nekünk, mert ír valami olyasmit hogy "amennyiben állandó terápiára és orvosi gondozásra szorul ellátása a szülő részére fokozott gondozást igényel"

Itthon naponta 2-3x tornáztatom, heti 2x viszem rehabra tornázni. Gyerekorvosunk szerint erre nem járhat...


2013. máj. 21. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jár. Most áprilisban szigoritottak. Csak tényleg a nagyon súlyos betegeknek jár. Az én lányomnak sem jár pedig szivbeteg és 2 hósan mütötték is, sőt még fogjákj is....

Ez Magyarország.....

2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szomorú.. Pláne azért mert ismerek olyat aki 15 éves tinire kapja mert ismerős doki elintézte.. Pedig semmi baja a gyereknek (cigizik, bulizik)

Azért megpróbálom beadni, pofon nem vágnak.

2013. máj. 21. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen próbáljátok meg!

Sok sikert, remélem elfogadják, és mihamarabbi gyógyulást a kisfiadnak!

2013. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a másfél évesemre megkaptam, pedig csak vashiányos volt. Nem kellett sehová sem eljárnom vele, csak vasat kellett szednie tartósan.

Persze szerencsére már helyrejött és már lemondtam az emeltről is.

2013. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!