Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Jár e családipótlék, ha a...

Jár e családipótlék, ha a fiam júliusban betöltötte a 20évét, de még tanul? Egyedül nevelem, árvaságipótlékot kap. Igazoltan epilepsziás, de ezt sosem vették figyelemben a családipótléknál. Csak a 13700ft-ot kaptam eddig.

Figyelt kérdés
mivel kicsi a fizetésem ez óiási probléma számomra mert a családi adókedvezménytől is elesek.a fiam betegsége kismértékü ezért nem vagyok jogosult magasabb csal.pótlékra.
2013. okt. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hol tanul?
2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak a tanévnek a végéig jár, amelyben betölti a 20-at, szóval nem.
2013. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
már nem jár
2013. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem veszik figyelembe ,az államkincsátnál kell ilyett intézni ,és akor nem csak 20 éves korig jár az emelt családi potlék .
2013. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8éve szedi a gyógyszert,és azzal utasitottak el annak idején,hogy nincs minden hónapban rohama.igy nem kaptam emelt családit.
2013. okt. 21. 07:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!