Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Igaz az az hír hogyha 18 éves...

Igaz az az hír hogyha 18 éves lettem én kapom a családi pótlékot és nem a szüleim?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki körülöttem ezt mondja. És tudni szeretném, hogy valóban így van-e

2013. dec. 26. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

18 éves kor után nincs csp.

2013. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem azt mondták hogy amíg nappali tagozaton tanulok van. és még 3 évig fogok
2013. dec. 26. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg van, de csak akkor kapod te, ha külön háztartásban élsz. Ha ők tartanak el, akkor továbbra is ők kapják.
2013. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ohh értem. köszönöm
2013. dec. 26. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt tudnám, ki az aki téged a szüleid ellen uszít, hiszen ha jól gondolom tőlük kapsz enni, ruhát, velük laksz és álljak a zsebpénzedet, amit arra költesz amire akarod.

Áruld el, hogy jut ilyen az eszedbe, amikor ennek a többszörösébe kerülsz?

2013. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 adriennjeni ***** válasza:
Kedves utolsó, vagyis előttem válaszoló. Van olyan, aki odaadja a gyerekének a családi pótlékot, henceg vele az iskolában, így a másik is úgy hiszi, hogy azt ő kapja. Nem mindegy, hogy Ő vagy RÁ! Nyilván mindenki odaadná, ha lenne annyi pénze! Kedves kérdező! Az előttem szólónak teljesen igaza van! Lehet még sok pénzed, sőt lehethogy még neked kell majd eltartanod a szüleidet, élvezd ki, hogy a szüleid mellett lehetsz gyermek! Bocsi, ha túl őszinte voltam! :*
2014. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kik maguk hogy bírálják az életem??!! Úgy gondolom hogy ez egy ártatlan kérsés volt mert érdekelt. Nincs joguk ahhoz hogy beleszóljanak hogy mit csináljak. Mert maguknak ehhez semmi közük. Nem bírálást kértem hanem választ. Megértésüket és felfogásukat előre is köszönöm. Ha pedig nehéz lenne a feladatot megérteni lehet gondolkozni, és próbálkozni. Elnézést ha túl nyersen fogalmaztam de ez felidegel, hogy mindenki más életébe durkál.
2014. márc. 9. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen oldal, kérdező. Ha nem tetszik, ne kérdezz.

Engem meg lepontozta(to)k, pedig a tényeket írtam, mindenféle felhang vagy tévedés nélkül. Nekem se tetszik, nem is értem, mit keresek itt... :)

2014. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!