Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Milyen papírok kellenek a...

Milyen papírok kellenek a családi pótlék igényléséhez? Ha dec. Végén szültem akkor jár erre a hónapra is vagy, hogy van?

Figyelt kérdés
Utólag jár vagy az adott hónapra??
2013. dec. 29. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A MÁK honlapján le lehet tölteni az igénylő papírt.


Ha december végén szülsz, decemberre is jár. Utólag kapjuk mindig.

2013. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Arányosan kapod meg.

Születési anyakönyvi kv

Személyi, TB, lakcím neked is, picinek is (ha van)

2013. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második!

A családi pótlék NEM időarányosan jár!

Ha december 31én szül, akkor is megkapja az egész összeget!


Olvass utána a MÁK honlapján.

2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor ez az jelenti, hogy jan. kettot utalnak vagy egyet ?? bocsi nem tudom, hogy az adott honapra kapom vagy az utobbi honapot utaljak mindig.Mert ha adott honapra akkor jonne ugye ketto januarban. Vagy januarban nem kapjuk meg??
2013. dec. 30. 07:15
 5/11 Jégtánc ***** válasza:
30 nap az átfutási idő az igényléstől számítva.Lehet hogy februárban kapod majd meg a decemberit és a januárit is.Mindig utólag fizetnek.
2013. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor a decemberit kapom januarban vagyis utolag jon. koszi szepen
2013. dec. 30. 09:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Párom csütörtöki napon volt bent intézni a családit és az anyaságit, hétfőn rajta volt a pénz a számlámon. A családi is visszamenőleg (teljes havi), nem a következőnél kaptam kettőt egyszerre.
2013. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért még nem kell lepontozni okostojások!

Inkább meg kell köszönni ha az ember válaszol.


Utánnanéztem. Jéééé, és akkor én mi a fészke fenéért nem kaptam meg egész hónapra a CSP-met? Ennek meg te nézz utánna!

Köszönöm szépen!

2013. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az igaz válaszok meg is vannak köszönve, de ha valaki nem tudja a pontos választ, akkor ne írjon.
2013. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, én ugyan nem pontoztam le senkit. Szóval akkor várom a taj es lakcim kartyat, szuletesit es azokkal intezhetem. Ha sikerul utalniuk ebben a honapban akkor ezek szerint kettő jön ?? !!
2013. dec. 31. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!