Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családit csak saját postás...

Családit csak saját postás adhatja oda?

Figyelt kérdés
Itthon voltam láttam az ablakból hogy jön a postás de másik, be se csöngetett csak kivette a táskájából a szelvényt h menjek be a pénzért. Nem itt töltötte ki. Ez most miért? Miért nem adta oda a pénzt?
2014. jan. 8. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vagy mert nem volt kedve hozzá, vagy azért mert meg van határozva, mennyi pénz lehet nála, és nem volt kedve visszamenni egy másik körre :(
2014. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a címzett?
2014. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A skynet!
2014. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen én, decemberbe az én postásom hozta és meg is kaptam mert kiabált,csöngetett, ez meg semmi....
2014. jan. 8. 11:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál neki ha láttad? Én megmondtam volna neki, ha még 1x előfordul ez panaszt fogok tenni rá. Helyettes postásnak is oda kell adnia a pénzt.
2014. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mert azt hittem nem hozza mert ügye nem csöngetett, csak mikor kimentem akkor láttam h az újságok közé volt rakva
2014. jan. 8. 11:32
 7/14 A kérdező kommentje:
mivel ma mennem kell a postára ez miatt, majd azért megemlítem
2014. jan. 8. 11:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért nem kérted el?:) Amúgy hibázott, tehetsz panaszt, de nem mész vele semmire. De azért nézd meg, hogy jó-e a csengőd, mert én jártam már úgy, hogy jól bepanaszolt a nénike, tőlem jól levontak 20ezret, másnap meg kiderült, hogy rossz a csengője. Kikérheted holnapra is, de az párszáz forint.
2014. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Biztos nem szoktál jattolni. :)
2014. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez volt a második hónap hogy kaptam, és decemberbe adtam neki 300ft-ot....
2014. jan. 10. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!