Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akik a szülész napjától...

Akik a szülész napjától igényelték a TGYÁS-t, azoknak milyen hamar jött még a számlára a pénz?

Figyelt kérdés

Kevesebb mint 3 hét van a kiírás napjáig,eddig táppénzt kaptam.

Valamint hová kell benyújtani,kell hozzá valamit csatolni?

Van 2 nagyobb gyerek is,de már nem kapok utánuk gyes-t sem.


2014. febr. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vállalkozó vagy, akkor a TGYÁS-t a munkahelyed kell, hogy intézze!

Nekem rossz helyre küldték be a papírt az idióták, úgyhogy jó sokat kellett rá várnom, majd' két hónapot.


OEP-hez kell, hogy küldjék egyébként.


Ha Neked kell intézni (vállalkozó vagy, vagy nincs már meg a mhely), akkor azt tanácsolom, hogy kormányablaknál tedd. Vidd a születési anyakönyvi kivonatát a babának, meg a saját irataidat.

2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem május középén született a kisfiam, júniusban már jött a tgyás a számlámra. Az első válaszoló is írta,hogy a munkahely intézi többnyire. A gyermek és a te hivatalos papírjaid kellenek hozzá.
2014. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Ez marha jó, mert én bementem múltkor a munkahelyemre, ott a kezembe nyomta a munkaügyes a formanyomtatványt és mondta, hogy intézzem a többit.

Amúgy a baba anyakönyvi kivonatát mennyi idő alatt állítják ki?

2014. febr. 12. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvi kivonatot a kórházban állították ki, ahol szültem. Hamar kész volt, mikor mentünk haza a kórházból, elbocsátáskor a kezünkbe is nyomták. A tgyást a munkahely intézi.
2014. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jófej a munkaügyesetek basszus...

Intézd csak nyugodtan Te, amikor majd az anyaságit meg a családit intézed, de jól meg fogják őket büntetni.


Kormányablaknál az összes ilyesmit le tudod adni.

2014. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!