Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Pénteken megkapják postán az...

Pénteken megkapják postán az anyukák a családit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ma utalják, a postázás pedig innentől 4-6 nap, így szerintem postán csak hétfőn érkezik.
2014. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azóta hívtanm a postàt azt mondtàk +2 napra rà szokott érkezni vagyis akkor péntek.
2014. ápr. 1. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénteken hozza a postás a családit, minden hónap 4. munkanapján hordja a postás!
2014. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem értem miért kell a postást várni? Sokkal egyszerűbb számlára utaltatni.

1: nem kell otthon ülni, várni a postást ha esetleg nem vagy otthon akkor mehetsz érte a postára

2: szerencsétlen postásokat terhelni, sok millió forintot hordanak maguknál, kirabolják stb...

3. pár nappal gyorsabb.


Persze azt is tudom, hogy sokan nem akarják "támogatni" a magyar bankrendszert. De ha van bankszámla akkor lehet számláról utaltatni rezsit és nem kell a csekkekkel a postán sorba állni. (én 5 éve nem adtam fel csekket és teljesen jól megvagyok:)

2014. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!