Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Márc 25-én született második...

Márc 25-én született második gyermekem, a családit megigényeltük utána, most április végén kaptam egy havit, illetve a nagyobbik gyerkőc után is egy havit, de elvileg nem hármat kellett volna kapnom? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
ha jól számolom, kaptam egy havi családit a második baba után márc-ra, egy havit áprilisra a nagyobbik után és még hiányzik az áprilisi a második gyerkőc után...Amúgy az anyaságit már utalták és együtt igényeltük a családival.
2014. máj. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kaptál volna 3 havit? Márc 25-31 ig jár napra lebontva pár ezer, illetve az áprilisi amit ápr végén meg is kaptál mert azt májusban küldik, csak most 1-je miatt hamarabb jött-
2014. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a családi pótlék egész hónapra jár, nem bontják, csak a gyes-t
2014. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, teljes hónapot utalnak, nincs tört hónap, ezért számolok három havival, de aki a gyakorlatban tapasztalta, erősítsen vagy cáfoljon meg!
2014. máj. 5. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

márciusra kellett volna kapnod 14400 ft-ot ( 26600 - 12200 )

Áprilisra meg 26600 ft-ot. Összesen 41000 ft-t kellett volna kapni

2014. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma jött meg a különbözet...köszi
2014. máj. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!