Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A Raiffeisen bank hogy utalja...

A Raiffeisen bank hogy utalja a Családit?

Figyelt kérdés

Ennél a banknál vezetem a számlámat ,ha pénteken utalják csak hétfőn lesz rajta?

Mert azt is hallottam hogy holnap utalják és pénteken lesz már rajta

Köszönöm előre is


2014. júl. 30. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Mindenhol ugyan úgy működik!

Minden hónap első munkanapján utalják,jelen esetben ez most péntekre esik és hétfőn lesz majd rajta a számlán!

Ja és nem a Raiffeisen bank utalja,hanem a MÁK!Neked csak ott van a számlád,ennyi.

Azért ne legyél már ennyire buta!

2014. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
nem buta ilyenröl már én is halottam hogy néhány bank jóvá ír szombaton is .tehát már szombaton is felveheti a pénzt .
2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó , az az igazság hogy már nem is írok erre semmit mert nagyon csúnyát irnék a válaszolónak sajnos sok a bunkó ember hát ez is közé tartozik ,megszoktam!!
2014. júl. 30. 18:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is Raiffeisenes vagyok de még soha nem volt rajta aznap a számlán a pénz amikor a MÁK utalta,mivel ők du 4 után utalnak és ekkor a Raiffeisen már nem teszi a számlára a pénzt.
2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aznapról szó sem volt,mivel nem a 4 órás utalásban vannak mint a melóhelyek!
2014. júl. 31. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Én OTP-s vagyok, de ha pl. pénteken utal a m.helyem vagy a férjemé, akkor szombaton reggel 8-9 között jelez a telefon, hogy pénz érkezett.

De ez más utalásokkal is így van.

Ha hétvégén utalnak, akkor pedig természetesen csak hétfőn van a pénz a számlán.

2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Raiffeisen bankos vagyok:kiegészíteném az eddigi hozzászólásomat:

ha pénteken utalnak családit,akkor csak hétfőn teszik a számlára a Rafinál,eddig mindig így volt.

2014. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát rohadjanak meg tényleg csak hétfőn lesz ebből pénz!!

Egy rohadt fillérünk nincs ,annyira kéne

Pedig mondjuk úgy tudom a 3-áig kéne utalniuk,úgy hogy fel is lehessen venni úgy értem

2014. aug. 2. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem a családi pótlékra kell várni!Nem a semmire kell szülni,aztán nincs ilyen gond!

Nem ők rohadjanak meg,hanem az aki a nincstelenségre vállalja a gyereket!!

2014. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Menj te a fenébe tudod bunkókàm màs ezer ember van így mint én!
2014. aug. 3. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!