Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi idő mire a családit...

Mennyi idő mire a családit mwg a gyest küldik?

Figyelt kérdés
Ma igényeltem meg de a kisfiam már két hós csak rossz címre küldték a tajkártyáját ezért tudtam csak most intézni. Mikor küldik ki a gyest családit meg az anyaságit? Visszamenőleg is kifizetik a 2 hónapot?
2014. okt. 13. 16:12
 1/3 anonim válasza:
Kifizetik visszamenőleg is. A következő hónapban küldik az egészet. Jó esetben hamarabb megkapod (elég ritka).
2014. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anyaságit 1 héten belül küldték, a gyes és családi eltartott 2-3 honapig is. Visszamenőleg is megkapod
2014. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen megkapod visszamenőleg, ha az igénylőre a pici születését írtad, mint igénylés kezdetét.

Hivatalos ügyintézési idő 21 munkanap (kb 1 hónap). Én 25-én adtam be (ügyfélkapum) és október 5-án utalták a különbözetet (, mivel hó elején megjött az első gyerkőcre a sima csp), anyaságit most hétfőn utalták, mert el kellett újra e-maileznem a kórházi igazolást, mivel az ügyfélkapum nem ment át az egész szkennelt oldal (pont a pecsét rész maradt le :) ). Egyébként ha minden rendben van még megkaphatod ebben a hónapban.

2014. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!