Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért nem kaptam meg a dupla...

Miért nem kaptam meg a dupla családit?

Figyelt kérdés

okt 1 született a kisfiam

okt 21.én igényeltem a családit, viszont ma megkaptam és ráadásul nem hogy nem kaptam meg visszamenőleg ,de csak 26.600ft kaptam ,ha később meg is kapom akkor a különbözetet is megkapom ugye?

Mert ugye ez novemberre van ez a mai családi is és akkor már 3 gyerekem volt nem!!

Nem értem és telefonon meg nem lehet elérni őket

Előre is köszönöm


2014. nov. 4. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 21-én igényelted, akkor még nem bírálták el. 20 nap az elbírálási idő. A családit utólag kapjuk. Most kaptad az októberit 2 gyerekre. De ebben a hónapban megkapom az októberi különbözetet is, ami 21400ft.
2014. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert soha nem a tárgyhavit utalják, hanem utólagosan folyósítanak, így a novemberi családit majd decemberben fogod megkapni.
2014. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* megkapod
2014. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Visszamenőleg meg kapod.De én ugy tudom,hogy a novemberit kapjuk októberben!
2014. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Megkapod utolag. Ha meglesz, akkor legyszi vegyel belole par nyelvtan orat!!;)
2014. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat most már tiszta a dolog!!

Az utolsónak nem kell bunkóskodni ,gyorsan irtam mivel itt ordít a pici plusz a másik kettő ,így nem nagyon tudtam figyelni az írásra 100%-osan !!

2014. nov. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!