Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Szerintetek megkapjuk hamarabb...

Szerintetek megkapjuk hamarabb a családid?

Figyelt kérdés
ugy hallottam h a januári cspét december végén utalják ez igaz lenne??

#utalás #ünnep #pénz #január.december
2014. nov. 17. 10:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Legalabb harmadikaig el kell utalni a szamlasoknak, es negyedikeigbra kell mennie. Mivel hosszu hetvege lesz nem tartom valoszinunek h idoben tudnanak utalni. Mint tavaly november elseje miatt, igy most is hamarabb utalnak majd. Ami azt jelenti h 30an utalnak es 31en a szamlan lesz, mivel az is meg munkanap. Ha jol tudom.
2014. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

10es. Akkor utalnak es neked mindig masnap kerul a szamladra. Ez mindenkivel igy vagy nem csak az otp. Ha elsejere irjak az utalast a honlapon azt jelenti h neked masodikan lesz a szamladon. Ja es az is oda van irva h a datumok csak tajekoztato jelleguek. Nem szentiras h ugy is lesz. De altalaban a honap elso munkanapjan utalnak es masnapjan jelenik meg a szamlan. Kiveteles alkalmak ugye vannak amikor egy hosszu hetvege bekavar, unnepek miatt. Ilyen szokott lenni a halottaknapja es az uj ev. Ugye ezek tudjak befolyasolni a hataridot az utalasoknak. Igy inkabb par nappal hamarabb utalnak mintsem h egy nappal kesobb.

Te is, en is es mindenki tudja mi lenne akkor. Nem mintha lenne ertelme a hamarabbi utalasnak hisz a kovetkezo honapban meg hamarabb fogy el majd a penze az embernek amit amugy a rendes idobe se tudott beosztani. De ez csak sajat velemeny mellekesen hozzateve. :-)

2014. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
Hihetetlen, hogy ez valakinek november közepén eszébe jut:/
2014. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
hihetetlen de igaz és szerintem neked ahhoz semmi közöd,különben is nem neked szol ez a kérdeés ugy h te ne is irj ide mert semmi közöd hozzá.De azé köszi hogy irtál .....................
2014. nov. 27. 13:09
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha mégis hamarabb megkapod, egy helyesírási szótárat vegyél belőle:)Rossz olvasni is:))
2014. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
oké majd veszek .De látom ,gondolom te mát vettél magadnak örülök neki,GRATULA
2014. nov. 28. 10:39
 17/25 anonim ***** válasza:
Nagy szókincs.. :D
2014. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez a kérdező borzalmas...már minimum harmadjára látom ezt a januári csp-os kérdést...



(Szerintem most engem is le fog pontozni :-D)

2014. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Minek emelted ki s kerdest, volt aki megvalaszolta neked, vagy talan tevedek? Ahogy olvastam a valaszokat megkaptad amire kivancsi voltal!
2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jan elsején utalnak és 5-én lesz jóváírva!
2014. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!