Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlékot nem kaptam...

Családi pótlékot nem kaptam meg, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan problémával fordulok hozzátok,hogy Decemberben nem kaptam családi pótlékot.Eddig nem volt ezzel probléma.Postán kapom így múlthét péntekre vártam.Hétfőn felhívtam az Államkincstárat ott a nő azt mondta idézem: " látja,hogy nem lett útalva mondta,hogy a fiam jövőre iskolás koru lesz és lehet,hogy ez miatt nem utaltak.4-6napot igért,de ha jövőhét Szerdáig nem kapom meg elkérte az elérhetőségemet visszahívást gyanánt." Ezt elmeséltem a Családsegítőnek ő közölte ilyen nem létezik.Nagyon aggodom,mert máig nem kaptam meg.Kihez tudok fordulni?
2014. dec. 11. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hülyeségnek hangzik. Attól, hogy sulis korú lesz semmiben nem változnak a dolgok. Oviba rendesen jár?
2014. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jár rendszeresen oviba?
2014. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen rendesen jár.
2014. dec. 12. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy jön ide az iskoláskorúság. Hívd fel újra az Államkincstárat.
2014. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Postán már multhéten kivitték volna?Szerintem még nincs elkésve, valószínűleg majd csak jövőhéten fogod megkapni.Kártyások is 31-én kapják.
2014. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!