Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A családi adókedvezmény...

A családi adókedvezmény meddig jár?

Figyelt kérdés
A tavalyi tanévben töltöttem a 20. életévem, abban a tanévben a családi megszűnt. Apukám ebben a tanévben igényelte az eltartottak utáni kedvezményt (mert ügye én eltartott vagyok, nem kedvezményezett eltartott). Kapunk is kedvezményt, jogtalanul? Még a Navhoz is bement akkor, és ők javították ki. Ők nem látták, hogy már nem vagyok jogosult? Ha tényleg jogtalan, akkor észreveszik? Mert eddig nem szóltak, júniusban mondjuk le.
2015. jún. 10. 17:57
 1/2 anonim válasza:

Nem biztos hogy egyből észreveszik.

Jobb időben szólni mert még a végén visszafizettetik.

2015. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 èves koràig a gyereknek mivel akkor már nagykorú ès el tud menni dolgozni!

Amúgy engem is èrdekelne mivel 3 gyerkőcünk van de a legnagyobb is mèg csak 7 èves!!

2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!