Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék, anyasági...

Családi pótlék, anyasági támogatás intézése hogy megy?

Figyelt kérdés
A családsegítőben azt mondták vigyem be az iratokat és ők segítenek intézni. viszont hallotam egy ismerősömtől hogy mennyek be személyesen az államkincstárhoz és hamarabb meg kapom. Ez igaz? És ha most intézem kb. mikor kaphatom meg?

2015. aug. 8. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem a MÁK hatásköre. Kormányhivatalnál vagy Kormányablaknál is könnyen intézhető, de minden papírod egyben legyen az a biztos.

Meg keresed, hogy melyik kormányhivatalhoz tartozol és oda kell neked vagy a férjednek bemennie. Nálunk a férjem ment. Adtam neki meghatalmazást, minden papírt aláírtam itthon odaadtam a személyit, lakcímkártyát, adókártyát, tb kártyát, minden létező papírt, nehogy valamibe belekössenek és simán ment minden. NAgyon gyorsan utalnak.

2015. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÚGy, ahogy az első írja. Meghatalmazás sem kell, tulképp csak a papírokat kell beadni! (Tegnap intéztük épp.)
2015. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. aug. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!